SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije


Bio tko?
Nisam bio al sam joj se javio. Kaže nudi oral, anal ljubljenje. Aktiv i pasiv je . Oral je bez i ljubljene sa jezikom . A onda je valjda anal sa to nisam pito al pretpostvka da je. 700 kn 1h mozes svrsit kolko oces. Pito kolka je veličina pimpača i cica kaže prosjek e sad što to znači ne znam. A meni fali 300 kn da odem i vidim uživo kako šta.
 
ova neka trans Viktorija stavila javno na wap privat slike na kojima je razotkriven onaj/ona "valerija" ubiti se vidi gay našminkani od 41g. A na poziv se drugačije predstavlja. Koje su to muljaže s tim kao transicama
 
Ma ja sam ti pratio koji je to show bio..
Oa je tu jos bila i ona Samanta "slovenka"..
Pa se pisalo i po srpskim medijima..
Pa su i tamo po drustvenim mrezama napadale jedna drugu druga trecu traca prvu
Samo da se bolesti ne sire dalje, ako je istina da je transic zarazen Hivom a ne bi me cudilo...svi oni na nas uzas imaju doma i zene...
 
Molim vas samo da se jebete medusobno... Nemojte dirati cure
Nece moci, jebem sve po redu, ovisi za sto sam raspolozen. Otkad sam u ovom sportu , rjesio 5 transica i 10 kurvi u zgu. Pali li te pomisao da prije nego dode klijent k tebi , pojebe muskarca ili transicu ? hehe . Aj sad napisi da izvrsno procjenjujes ljude i da nema sanse da neko takav tebi dode da se nasmijemo.
 
Nece moci, jebem sve po redu, ovisi za sto sam raspolozen. Otkad sam u ovom sportu , rjesio 5 transica i 10 kurvi u zgu. Pali li te pomisao da prije nego dode klijent k tebi , pojebe muskarca ili transicu ? hehe . Aj sad napisi da izvrsno procjenjujes ljude i da nema sanse da neko takav tebi dode da se nasmijemo.
Nema sanse da netko takav dode meni+cinjenica je da ste leglo bolestina
 
Nema sanse da netko takav dode meni+cinjenica je da ste leglo bolestina
LOL , ocekivan odgovor. A daj mi reci , zasto mislis da neko takav nema sanse da dode tebi ? Tvrdis li sada da mozes biseksualca raspoznati po izgledu ? Zelis li reci da bisekulaci imaju neku fizicku ili karakternu crtu po kojoj ih ti, vrsna procjeniteljica karaktera i transica, raspoznajes ? Ja mislim da si ti leglo bolestina. Ah da , nit nemam ja dokaza za to , nit ti za mene ( izuzev ove poruke o valeriji, sto se lako falsificira ). Daj , prosvjetli nas.
 
LOL , ocekivan odgovor. A daj mi reci , zasto mislis da neko takav nema sanse da dode tebi ? Tvrdis li sada da mozes biseksualca raspoznati po izgledu ? Zelis li reci da bisekulaci imaju neku fizicku ili karakternu crtu po kojoj ih ti, vrsna procjeniteljica karaktera i transica, raspoznajes ? Ja mislim da si ti leglo bolestina. Ah da , nit nemam ja dokaza za to , nit ti za mene ( izuzev ove poruke o valeriji, sto se lako falsificira ). Daj , prosvjetli nas.
Zato sto ne primam nikog novog, i dalje ostajete leglo bolestina... Jebite gej cigane, jebite ih i bez kondoma ali budite toliko obzirni da se orijentirate samo na njih.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh