SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Amanda, Trsat, da dobra je, vitka, napravi ambijent...

još iskustava (sve CD) i sa smokve:

mala plava (često mijenja nickove al uvijek se vidi da je ona) iz Pazina... meni izgled, prostor (ambijent središnja istra, kućica van grada) i sex bili super... free...

transy17 iz Zg.. starija,,, tako tako li-la... koliko se sjećam može proć... al bio davno davno... više neznam, ali još je tamo... free,

centar grada Rijeka, visoka, crna, profesorica... ogromna kita, izgled li-la kada se sredi... dosadna da se zaljubila i te spike... free..

crosdress051 ... RI... jednom u prirodi pušenje kroz prozor auta... al tu nema mogućnosti full se srediti tako da... možda dat drugu šansu... free...
Može li kontakt od te male plave iz Pazina?
 
Amanda, Trsat, da dobra je, vitka, napravi ambijent...

još iskustava (sve CD) i sa smokve:

mala plava (često mijenja nickove al uvijek se vidi da je ona) iz Pazina... meni izgled, prostor (ambijent središnja istra, kućica van grada) i sex bili super... free...

transy17 iz Zg.. starija,,, tako tako li-la... koliko se sjećam može proć... al bio davno davno... više neznam, ali još je tamo... free,

centar grada Rijeka, visoka, crna, profesorica... ogromna kita, izgled li-la kada se sredi... dosadna da se zaljubila i te spike... free..

crosdress051 ... RI... jednom u prirodi pušenje kroz prozor auta... al tu nema mogućnosti full se srediti tako da... možda dat drugu šansu... free...
Može kontakt od ove iz pazina? Ne mogu je naći na smokvi.
 
Kolike su joj sise? Jesu silikonske?
Pa gle tesko je doc do nje ne ide bas sa svakim..vidim pojedini pisu lose..bit ce da ih je odbila i skuplja je od ostalih kod kojih sam bio al sa razlogom..i ja sam bio skeptik zbog pojedinih komebtara al sam htio vidjet zasto se toliko dize prasina..Uglavnom ONA kaze da je to zbog konkurencije..a i sam sam dozivio kad je otjerala tipa van iz stana..tako da skidam kapu..a sto se nje tice definitivno je iznad ostalih..Prava TS na hormonima..koja ne odraduje i svakako planiram opet al tesko do nje jer je stalno u drugom gradu
 



Ako tko podje kod Sharon i Rebece neka napise recenziju,
zajedno su dosle
nude i duo sa njih dvije zajedno...
Sharon izgleda vise zenstveno
 
Amanda, Trsat, da dobra je, vitka, napravi ambijent...

još iskustava (sve CD) i sa smokve:

mala plava (često mijenja nickove al uvijek se vidi da je ona) iz Pazina... meni izgled, prostor (ambijent središnja istra, kućica van grada) i sex bili super... free...

transy17 iz Zg.. starija,,, tako tako li-la... koliko se sjećam može proć... al bio davno davno... više neznam, ali još je tamo... free,

centar grada Rijeka, visoka, crna, profesorica... ogromna kita, izgled li-la kada se sredi... dosadna da se zaljubila i te spike... free..

crosdress051 ... RI... jednom u prirodi pušenje kroz prozor auta... al tu nema mogućnosti full se srediti tako da... možda dat drugu šansu... free...
Može kontakt od te visoke crne profesorice?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh