SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Rekla kazala.
Kako ko pusti trač tako se piše po forumu.
Kad pročitaš unazad postove ispada da svi snimaju.
Jbg ili drkaš ili jebeš uživo...
 
Evo i jedne svjeze recenzije od mene. Jucer sam bio kod Valerije (ima oglase ovdje). Prostor je jako lijep, uredan. Docekala me je izazovno obucena, pozitivna i uljudna, tako da je atmosfera odmah u startu bila jako dobra i opustena. Tijelo je jako zenstveno i glatko ima sve atribute koje ocekujes. Ono sto vidis na slikama i dobijes.
Pusenje je odlicno. Vise puta sam se morao skoncentrirat da ne svrsim prijevremeno al i ona prilagodi onda tempo, tako da se vidi da pazi da stvarno bude kako si zelis. Odlicna tehnika jezikom, ide lijepo dubko.
Anal je bio vrh i iskustvo koje bih svakako ponovio.
Zbilja ne bi znao sto mi je na susretu bilo bolje jer je sve bilo na razini koju se i ocekuje.
Uglavnom moje tople preporuke.

Jel to ona?
 
Naravno da je riječ o likovima, dakle muškima, čim ima kurac onda je muško.
U cijeloj toj priči peder si ti, jer voliš tuđe kurčeve. Već sam napisao da ne volim da mi tuđi kurac mlatara ispred, za razliku od tebe koji pušiš tuđe kurčeve i diže ti se kurac na tuđi kurac.

Ti frankeštajni su muški sa sisama. To nije žensko sa kurcem. Zato i jesam postavio pitanje kako možete uopće jebati takve likove, a ti kreneš palamuditi o moralnoj vertikali.
U krivu si. To su osobe koje su bile muško i krenule su u proces promjene spola. U njihovim dokumentima pod spol piše Ž. Neki odu do kraja pa operiraju kitu a neki ne. Tako imaš žene s kurcem, ali isto tako imaš i suprotno, muškarce s pičkom, koje bi ti jebo jer ako ima pičku je žensko jel? To što je lik nabildan, muževniji od tebe, ima pičku, to nema veze jel? Jer ako ima pičku je žensko. A transice u principu ovo što sam imao prilike vidjeti (nažalost ne uživo) izgleda bolje nego 95% ženske populacije uopće. Ali da, ovi što karaju pedere s perikama su ili pederi ili bisex, nikako strejt.
 
Sinoć, iz Rijeke, cd sa smokve, ne oglašava se nigdje, ali ja je kontaktirao, uglavnom dočekala me u lijepom diskretnom čistom prostoru, zatamnjenom sa vrlo malo diskretnog svijetla, pružila mi je prvo uljnu masažu, nakon toga sve ostalo da sam dva put svršio, ne gleda na vrijeme niti joj je to bitno, izrazito zgodne noge, jebeno sređena, guza onako taman nije tvrda ko kamen niti je mlohava, ima prirodnu dugu kosu pofarbano u plavo, ugodan glas, vrijednost tražila je 400 bodova radi masaže , ali na kraju je bilo 300...i definitivno ću opet 👌
 
Koristite li kondome kad se upuštate u gay sex?
Ili gledate "ako dečko ima dobru šminku onda ne treba"?!
Pitam zato jer neki od vas idu i kod cura i parova pa da nas ne sjebete. Što bi rekli -budimo odgovorni.
 
Ti sebi mažeš oči s tim nazivom -transica- da ti bude lakše upustit se u taj muški sex koji je sigurno rizičniji. Mislim da takav dečko iz oglasa ima tri puta više partnera od prosječnog para. To je moje mišljenje.
Moje misljenje je da sereš kvake napamet. A kako da mi znamo da ti nama neces prenjet nesto , ha ? Na tvoju rijec ?A uostalom kaj te boli kurac ko se s kim jebe, kaj uopce radis u ovoj temi ?
 
Sinoć, iz Rijeke, cd sa smokve, ne oglašava se nigdje, ali ja je kontaktirao, uglavnom dočekala me u lijepom diskretnom čistom prostoru, zatamnjenom sa vrlo malo diskretnog svijetla, pružila mi je prvo uljnu masažu, nakon toga sve ostalo da sam dva put svršio, ne gleda na vrijeme niti joj je to bitno, izrazito zgodne noge, jebeno sređena, guza onako taman nije tvrda ko kamen niti je mlohava, ima prirodnu dugu kosu pofarbano u plavo, ugodan glas, vrijednost tražila je 400 bodova radi masaže , ali na kraju je bilo 300...i definitivno ću opet 👌
Amanda, Trsat, da dobra je, vitka, napravi ambijent...

još iskustava (sve CD) i sa smokve:

mala plava (često mijenja nickove al uvijek se vidi da je ona) iz Pazina... meni izgled, prostor (ambijent središnja istra, kućica van grada) i sex bili super... free...

transy17 iz Zg.. starija,,, tako tako li-la... koliko se sjećam može proć... al bio davno davno... više neznam, ali još je tamo... free,

centar grada Rijeka, visoka, crna, profesorica... ogromna kita, izgled li-la kada se sredi... dosadna da se zaljubila i te spike... free..

crosdress051 ... RI... jednom u prirodi pušenje kroz prozor auta... al tu nema mogućnosti full se srediti tako da... možda dat drugu šansu... free...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh