Sex u autu - iskustva?

Kad si mlad onda ti ne treba ni dekica a kamoli auto, tad se moglo i na -15*C ispod drveta u debelom snijegu :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
A je kad bolje razmislim upravu si,bogami sam se nešto nasmrtavao u autu i po šumama što kažeš vani pod drvetom u šumi. nedelja 15h mi vani u šumi kad naišli neki šetači jbt al smo se oblačili 🤣
 
Osobno, vani na hladnoći, meni ga ne bi digao ni "Veli Jože" Brodospasov
Meni su danas potrebni strogo regulirani optimalni sobni uvjeti :unsure: :cool:
Temperatura od 25-30*C, vlažnost 45-50%, tlak 1020HPa......
Odstupanja od ovoga samo ako je cura mlađa od 30 godina
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Dobra dobra. Smijem pitati za godine da znam kad me to čeka
 
50-e sinko, proklete 50-te. Godine ostavile želju a uzele snagu.
Jbt, pa ti si još mlad...! :oops: ;)
Ja stariji od tebe pa funkcioniram još kolko-tolko "normalno"... Jedino mi između "serije" treba malo odmora... 😂 Tak da one koje računaju da će "na njemu" (ili "pod njim") doživjet seriju od dva-tri uzastopna orgazma, nek zaborave ne to... 😁 To im mogu jedino priuštiti (ako se na vrijeme prebacim) još uvijek vrlo živahnim prstićima i jezikom... :ROFLMAO:
Tak, da se ronhilu24 ne sekiraj još duže vrijeme... ;)
 
Jbt, pa ti si još mlad...! :oops: ;)
Ja stariji od tebe pa funkcioniram još kolko-tolko "normalno"... Jedino mi između "serije" treba malo odmora... 😂 Tak da one koje računaju da će "na njemu" (ili "pod njim") doživjet seriju od dva-tri uzastopna orgazma, nek zaborave ne to... 😁 To im mogu jedino priuštiti (ako se na vrijeme prebacim) još uvijek vrlo živahnim prstićima i jezikom... :ROFLMAO:
Tak, da se ronhilu24 ne sekiraj još duže vrijeme... ;)
Eto vidiš MM i ja smatram da je normalno kad se "opale dva metka" bez odmora, a to što ja moram izigravati "intelektualca" dok se "stroj ponovno dovede na radnu temperaturu" e to je već problem godina!!!!
"dok imam jezik i prst ne mora bit čvrst" - zajebi to....
 
Kad smo kod već na temi o kvaliteti i kvantiteti evo jedan za laku noć:
Uđe Marica u kuću i povjeri se mami:
- Mama, znaš kaj! Ivek ima onu stvar kak od naše Pisave rog. Samo sam ga male prijela v ruku i bila ga je puna ruka.
Da sem ga duže držala, morti bi ga bil pun štagelj.
 
Fukodrom iza hrelica, top je jer nema zive duse, a mana je ta sta tamo di se treba smjestit poderes donju plastiku od auta kolke su rupe
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh