Sex u autu - iskustva?

Joj pa prije cca 15 godina sam u autu pekao zanat,a bilo je tu svakojakih auteka velikih malih mojih tuđih,u autu na autu pokraj auta.
 
Vidim neko napisao groblje , da nije markovo polje ? Tamo sam jebo 3 trebe. Susjedu, cvjecarku koja u bloizini radi i jednu malu al debelu sa oglasnika ( mala vrata dok je jos radio taj oglasnik ). Ta sa oglasnika je jedina sa oglasnika za koju nisam platio kaj se tice oglasnika. Tu debelu sam s frendom jebo kasnije za koji tjedan , bili pijani ko majke pa nam nije smetalo. Markovo polje je poznati fukodrom, ima vise lokacija tamo.
 
Slatkica vidi se da si zahrdala ako jasi na kurcu,a auto ima krov di Ce lupati jadna glavom nego u krov jedino ako je Cabrio pa ga spustis tebi u fici nije smetao krov zar ga nije imo
Uživaš ,biti strastveno egoističan,to te pali,imaš kontrolu nad sobom i to je u redu.Ali zar ti svako malo ona stvar mora biti na pameti Mi žene smo dame kao i vi muškarci gospoda.Stoga budi muško i poštuju druge.
 
Uživaš ,biti strastveno egoističan,to te pali,imaš kontrolu nad sobom i to je u redu.Ali zar ti svako malo ona stvar mora biti na pameti Mi žene smo dame kao i vi muškarci gospoda.Stoga budi muško i poštuju druge.
Slatkice bez nervoze tebi nesto nije bilo jasno i objasni ti lijepo zivota je lijep uzivaj
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh