Sex u autu - iskustva?

Visok sam 191cm, što baš i nije praktično za auto, ali to mi je za sex sa jednom medicinarkom jedini način... Udana je pa nemamo vremena iznajmljivati sobe i sl. Inače, uspijevamo misionarsku pozu ili da me ona zajaše... Probali doggy ali za to ipak treba više prostora... Dobro je ako mogu stajati pored auta a ona na zadnjem sjedištu... Uz malo prostora, problem je naći mjesto... Više puta smo goli palili auto i bježali od prolaznika... Jednom od nekih starčeka koji išli traktorom u vinograd... Bakica u košari se počela križa ti kad nas je vidjela 😂😂😂
 
Po ljeti....vani se ona lijepo naguzi i deri.....a prije toga u autu kod bundeka,na nasipu kraj onih betonskih blokova....a setaci na prozor i gledaju,nismo dugo ostali🙈
 
Visok sam 191cm, što baš i nije praktično za auto, ali to mi je za sex sa jednom medicinarkom jedini način... Udana je pa nemamo vremena iznajmljivati sobe i sl. Inače, uspijevamo misionarsku pozu ili da me ona zajaše... Probali doggy ali za to ipak treba više prostora... Dobro je ako mogu stajati pored auta a ona na zadnjem sjedištu... Uz malo prostora, problem je naći mjesto... Više puta smo goli palili auto i bježali od prolaznika... Jednom od nekih starčeka koji išli traktorom u vinograd... Bakica u košari se počela križa ti kad nas je vidjela 😂😂😂
Blago njenom muzu..
 
Lošije nego sex u krevetu, a bolje nego nikakvi sex.

Zadnji put sam naslonio gospođu sa smokve na moju Toyotu i guzio je a njen muž je prašio moju ženu na haubi.. i baš je dobro bilo. Bili smo negdje na Savi blizu Jakuševca.
 
U Krapini koliko god želis...jednom sam u staroj Astri na zadnjem sjedistu usred bijelog dan...bio je festival u Krapini...pomaknes oba dva sjedal prema naprijed i mjesta koliko zelis...samo pazi da te grč ne uhvatii...😂😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh