Sex u autu - iskustva?

Bezbroj puta, a danas kada je vec proslo 20 godina od kada sam prvi put u autu, nemam nikakav problem, a ni manjka volje da svakom prilikom ponovim, kada se ukaze prilika.
Od neprijatnih iskustava...ja na zadnjem sedistu, riba jasi na meni, a sa strane dolazi pandur sa lampom, svetli, gleda majmun, mi oboje goli...govnar. Znao je ko je u autu i koga jebem i naravno iskoristio priliku da je vidi golu jer je nikad nije mogao imati
 
Meni najsladje u podzemnima u zg. Imam zatamnjena stakla. Mrak je kad si u akciji a ljudi prolaze i ne kuze sta se dogadja 🤤
Ja sam na autu imao zatamnjena stakla, dok tamo u Srbiji Vucicevi ministri nisu poceli da glume kauboje, pa nasumicno poceli da menjaju zakone.
No to je neka druga prica, ja zbog sveg tog morao skinuti skupo placene folije, ali dok je bio "mrak", bilo je svakakvih igrica. Najvise na javnom prostoru, bukvalno sam centar grada. To sam redovno sa jednom Madjaricom radio, ali samo oral. Riba me sama zvala, e desi, dosasno joj je, ajmo bas tamo, reko, naravno da moze. Masa ljudi prolazi pored auta, a ona ga prazni kao da je zadnji dan zivota...i tako jedno, bar u 20 navrata.
 
Imam curu, i sve je ok, ali mene baš pale zatamnjena stakla, i htio bi probati po prvi put popušiti liku koji ima takva stakla.
 
Zna neko neku da je mogu pokupit i da mi popuši u auta? Neki link, broj?
Tinder, Badoo...aktiviraj se. Ja sam kao eto nesto zauzet pa nisam bas toliko slobodan. Imaju neki razlozi sto je to tako, a inace, do pre samo 3-4 godine...e buraz moj. Pa na tim mrezama mozes naci robe za svaki dan. Udate, ne udate, singl mame...samo dobra prica. Realno, ako bi da se zenis, nista od tog, 95% je tamo olos koji samo treba jebati. Ali eto, sve za dzaba. Sad za pare ne znam u tvom kraju, ali u mom(sever Srbije) ima neki oglasnik, novine. To se kurve reklamiraju pun gas. Naravno drzava Srbija je takva da ih to ne smeta.
Ako imas para i volje, mozes jebati pre i posle podne, za kes, a i za dzaba
 
ja par puta u škodi octaviji , a li kad shvatis da je bolja hauba na zraku onda rokas uvjek na haubi 😉
 
I've had sex in lots of cars. What it's like depends on the car. I drive a tiny car, so it is pretty cramped, but doable. In small cars I usually straddle the guy. I'm short, so I don't need much head room. It's much easier in bigger cars, trucks and vans. Doggy style in the back seat is my preference, but I've had plenty of missionary as well and it works
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh