Sex sa štoperkama? DA ILI NE

Je je, pa zaradiš kaznenu prijavu. Kao, reggaš se na BlaBlaCar i ševiš putnice. E kad bi to bilo samo tako...

Tako sam i ja svojevremeno mislio ako posjetim bilo kakav salon za masažu da ću dobiti nešto više, jer eto, maserka je maserka, sve su one iste. Pa uzeo u 2 salona običnu relax masažu i onda usred tretmana pitao dal bi uz nadoplatu malo i njega izmasirala, pa me jedna odmah izbacila van, a druga počela histerizirati i prijetiti policijom.
A dobro,u pravu si,al treba probat🤣😅🤣
 
molim vas, nemojte postupati kratkovidno.
Provokatori poput nekih koji su “iznad” ovog foruma obratite se meni.
Svi ostali, saberite se.
Tema je : sex sa stoperkama, a ne “ jačanje ega”,
 
Ne znam. Netko kome nije fora kad se ljudi vrijeđaju, neovisno o stajalištu. Na afirmativna pitanja “tko si ti?” tipa je zahtjevno odgovoriti. A tko si ti?🙂
Ne pitam tko si ti u kontekstu samoispitivanja prema učenju Ramane Maharšija, nego pitam tko si ti da ovdje palamudiš. Od jučer si na ovome forumu i već glumiš nekakvog moderatora s tim dociranjima.
 
A dociranje je istaknuti kad se netko (ne vi) ne drži “duha” rasprave? U redu.
Primljeno na znanje. Ne obraćajte mi se vise molim lijepo.
 
Srecom pa su bosnje jaki u kvantnoj fizici.
Još jedan dokaz da si ovan, i to turbo ovan.
U Bosni i Hercegovini ne žive samo Bošnjaci nego također i Srbi i Hrvati, za ovnove je to naravno nedokučivo.
Al' eto, neko ti je to već rekao prije, em si glup em ispadneš uvijek donji...
 
Neku vecer , vracam se iz provoda i vidim zgodnu curu kako "pomalo tetura" po ulici, stanem pored nje i ponudim joj prijevoz.. mala usla odmah u auto i dogovorumo se da odemo u obliznji nocni klub.. popili dvije cuge, upoznali se, malo plesali, i vec je 3,4 ujutro. Moram kuci jbg.. ide ona samnom.. satali u nekom sumarku, mazili se malo, ljubili.. napiminjem da sam bio full pristojan ...
Sama mi je otkopcala hlace izvadila ga van i fenomenalno mi popljugala.
Nije stooerica ali je slicno 😁
 
I onda je svizac zamotao čokoladu u omot...

Pravi si čarobnjak. Ovakvog scenarija posramio bi se i režiser Američke pite. Nešto slično sam i ja nedavno sanjao, ali onda me ko za vraga probudio poštar koji 90-godišnjoj susjedi donosi doplatak za pomoć i njegu.

Ajde da si napisao: crnčio sam cijeli mjesec ko konjina da bi uštedio neku siću za curu iz oglasnika koja me privukla slikom Stanije Dobrojević u oglasu i kad sam konačno nakon pola dana lutanja i jedva izbjegnute saobraćajke stao pred ulazna vrata socijalističkog nebodera s čijih zidova pada žbuka, dotična se nije javila na telefon, opsovao sam joj sve do sedmog koljena i vratio se doma punih jaja - tada bih ti još i povjerovao.

Jer to je život, to je realnost. A ove fantazije o kojima maštaš su vjerodostojne ko predizborno obećanje lokalnog političara.
 
Neku vecer , vracam se iz provoda i vidim zgodnu curu kako "pomalo tetura" po ulici, stanem pored nje i ponudim joj prijevoz.. mala usla odmah u auto i dogovorumo se da odemo u obliznji nocni klub.. popili dvije cuge, upoznali se, malo plesali, i vec je 3,4 ujutro. Moram kuci jbg.. ide ona samnom.. satali u nekom sumarku, mazili se malo, ljubili.. napiminjem da sam bio full pristojan ...
Sama mi je otkopcala hlace izvadila ga van i fenomenalno mi popljugala.
Nije stooerica ali je slicno 😁
Nista ljepse nego spontano :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh