Sex sa štoperkama? DA ILI NE

I onda je svizac zamotao čokoladu u omot...

Pravi si čarobnjak. Ovakvog scenarija posramio bi se i režiser Američke pite. Nešto slično sam i ja nedavno sanjao, ali onda me ko za vraga probudio poštar koji 90-godišnjoj susjedi donosi doplatak za pomoć i njegu.

Ajde da si napisao: crnčio sam cijeli mjesec ko konjina da bi uštedio neku siću za curu iz oglasnika koja me privukla slikom Stanije Dobrojević u oglasu i kad sam konačno nakon pola dana lutanja i jedva izbjegnute saobraćajke stao pred ulazna vrata socijalističkog nebodera s čijih zidova pada žbuka, dotična se nije javila na telefon, opsovao sam joj sve do sedmog koljena i vratio se doma punih jaja - tada bih ti još i povjerovao.

Jer to je život, to je realnost. A ove fantazije o kojima maštaš su vjerodostojne ko predizborno obećanje lokalnog političara.
Eh foot i ostali koji ovako misle, da, zvuci nerealno, ali ovakve stvari se desavaju puno cesce nego sto itko misli, zenske se time ne hvale, a kad muski to kaze svi misle da sere. Ali ovakvi nacini i svi drugi su zapravo zivot, a razmisljanje poput ja cu upoznat negdje neku curu mi cemo pricati prvo par dana zabavljati se pa ce mi ona dat nakon par izlazaka su zapravo sranje. Treba pokusavat samo, sto puta ces tak pitat neku za prijevoz odjebat ce te njih 99, al ti neces rec da te njih 99 odjebalo nego ces spomenut samo tu jednu koja je na kraju dala.
Da dam i ja malo svojih par iskustva.
Imao nekih 18,19 god, vozim jednu bivsu doma ona zivjela 40 km od zagreba, vracam se navečer nazad za zagreb i prolazim kroz sela i vidim cura neka stoji na stanici ja stajem pitam jer ide za zagreb da ju pofuram, ona kaze može, ona sjeda u auto i ja kak sam tad imao curu uopce mi nije palo na pamet da probam uopce nesto s njom, naivan ja glup mlad sta vec sve ne, neg sam ju cijelim putem ispitivao pa kak ju nije strah tak sjedat u nepoznat auto i ostavim ja nju negdje na tresnjevci, zenska mi sama dala broj da joj se javim za kavu koji put da sam ok decko hahahaha, jbg ja u vezi pa nikad nisam ni nazvao i ja evo dan danas zalim sto nisam bar pokusao nes (sad kad znam da vise nisam s tom curom, da sam ostao vjerojatno ne bi zalio ali nema veze). To mi je bilo prvi i jedini put da sam tak stao nepoznatoj curi.
Jos jedno iskustvo, htio ja nes sa jednom curom i ona neda neda i ja tak odustao, ne svidam joj se bla bla i nakon par mjeseci ja sa društvom u jednoj rupi od birca kaj radi do jutra i uletava ona s frendicama nekim i ja odma cim sam ju vidio daj odi k nama za stol i tak cijelu vecer kak se meni ona svidala ja opet oko nje i opet ona neda nis od toga i svaki put kad ja pricam s frendovima nes ona prica s tom frendicom i opet ja oko nje i odjednom ona se da, vise se ne izmotava ni nis i idemo doma ona zeli sa mnom, na kraju mi dala tu vecer ali na tome je i nazalost stalo, vise se nije javljala ja nasao tu njenu frendicu da ju pitam pa kaj je bilo zas se ne javlja a ona meni da je ona dosla u kafic s njom i cijelu vecer je ona nju slusala kak ona njoj govori da ne moze naci nikoga ko se njoj svida i da je njoj frendica rekla kad je vidjela koliko ja letim oko nje da mi se fakat svida da zas ne pokusa sa mnom i zato je ona odjednom tak iz vedra neba pristala, zapravo sam iskoristen sad kad gledam ali da me bar svaka hoce tako iskoristiti🤣🤣
Jos jedan, zove me frendica jer hocu s njom van ic, ja moze, i odemo van, na kraju isla jos jedna njena frendica s nama, ja vec mastam o trojčeku u sebi i mi za stolom ja oko te svoje frendice i odjednom stvorio se neki lik nama za stol i guzi tu frendicu onak prek odjece i ja frendici svojoj pa kaj je ovo ko je taj, ona isto nema pojma, lik je samo dosao za stol i stao iza njene frendice i primio ju tak odozada i glumi kao da ju guzi, cijeli stol se trese, a cura nis, kao da se nis desava. Pitam frendicu jel ona inace takva, trebao sam ja tak hahaha, a ona da ju jos nikad nije vidjela takvu. A lik, ne bi mu ovcu dao da ju cuva, tako da jbg bio je na pravom mjestu u pravom trenutku, pokusao je i proslo mu je. Tko zna koliko je puta tak dobio bocom u glavu ili tko zna sta, ali tu vecer mu je takva, po meni, glupost uspjela. Znanstvena fantastika. I da, taj lik je na kraju jebao, ja nisam🤣
I imao sam jednu curu na nacin da je ona tada bila u vezi pa kad ju decko ostavi doma ja dolazim do nje i vodim ju sebi doma pa se karamo, nakon par tjedan ona je odlucila ostavit decka i bit sa mnom. I ja nikome nisam okolo govorio da guzim tuđu curu, a bogami nije niti ona, kad smo zavrsili skupa, uvijek se ta prica malo uljepsa na nacin, a ona je bila u vezi ali je bila nesretna, uvijek neki problemi pa smo se mi tak sreli negdje i tu smo se zaljubili i te fore, kasnije kad smo prekinuli kad sam bio ljut i nesretan jer me ostavila pa kad sam frendovima rekao da sam ja nju sreo u kaficu istu vecer izjebao i jebao ju jos par veceri tako a ona cijelo vrijeme u vezi i da je onda tek odlucila ostavit prvog decka i bit sa mnom, onda su se smijali da su i oni tak bezbroj puta imali. Veza je isto neslavno zavrsila🤣
Pa i ove sve bivse kurvice koje su se povukle jer su kao nasle decka i te fore, ko da decki znaju da su bile kurve. I koliko kurvi postoji da imaju doma obitelj i niko ne zna. Njemačka pogotovo, doma po rumunjskoj sere svojima da cisti u hotelu a kara se po bordelima zapravo.
 
I onda je svizac zamotao čokoladu u omot...

Pravi si čarobnjak. Ovakvog scenarija posramio bi se i režiser Američke pite. Nešto slično sam i ja nedavno sanjao, ali onda me ko za vraga probudio poštar koji 90-godišnjoj susjedi donosi doplatak za pomoć i njegu.

Ajde da si napisao: crnčio sam cijeli mjesec ko konjina da bi uštedio neku siću za curu iz oglasnika koja me privukla slikom Stanije Dobrojević u oglasu i kad sam konačno nakon pola dana lutanja i jedva izbjegnute saobraćajke stao pred ulazna vrata socijalističkog nebodera s čijih zidova pada žbuka, dotična se nije javila na telefon, opsovao sam joj sve do sedmog koljena i vratio se doma punih jaja - tada bih ti još i povjerovao.

Jer to je život, to je realnost. A ove fantazije o kojima maštaš su vjerodostojne ko predizborno obećanje lokalnog političara.
Jel' se to meni čini ili je netko malo ljubomoran 🙂
 
Još jedan dokaz da si ovan, i to turbo ovan.
U Bosni i Hercegovini ne žive samo Bošnjaci nego također i Srbi i Hrvati, za ovnove je to naravno nedokučivo.
Al' eto, neko ti je to već rekao prije, em si glup em ispadneš uvijek donji...
Bosnjo kao karakterna osobina a ne nacionalnost, fakat si bosnjo.
 
Bosnjo kao karakterna osobina a ne nacionalnost, fakat si bosnjo.
Baš kada pomislim da ne možeš dublje potonuti na dno pišući nebuloze ti me opet iznenadiš.
Postoji avanturistički karakter, fleksibilni, humoristični, kreativni, maštoviti, ambiciozni karakter itd. itd.
Bošnjak nikada nije bila niti može biti karakterna osobina.
Jadovane, fakat si opet donji...
 
Budi poznat u okolnom drustvu, zgodan, vozi dobar auto i imaj para pa je sve moguce
Da, prava sitnica od uvjeta za ispuniti. To ja cijelo vrijeme govorim, bez ovoga nabrojenog preostaje ti samo da si subotom navečer kuhaš hrenovke i natopljenih gača gledaš TV Bingo Show. Zato postoje ovakvi forumi i oglasnici, da bi i ćelavi i škembasti zidari i skladištari iz Špičkovine ili Prnjavora bacili nešto pod jaja (a da nije jastuk).
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh