Sex sa štoperkama? DA ILI NE

Nisam noćni čuvar niti radim noćne. Samo rano ustajem za razliku od instagram-klinki koje spavaju do podne dok ih mamica već čeka s gotovim ručkom, a popodne poziraju i naslikavaju se.
Ali tebe sestro moja čekaju noćne i to uskoro. Dok se kao mlada vježbenica bez radnog iskustva preseliš iz selendre u metropolu, za početak ćeš raditi i noćne, točnije odrađivati ih. :ROFLMAO:
A možda ti se i svidi pa ostaneš na tome, kao neke koje ja znam.
Pitanje za milijun dollara,
Zašto činjenice i istina toliko pogode isfrustriranog muškarca da u njemu se uzdrma ego veličine planine i postane bijesan kao divlja zvijer koja bi grizla na sve strane ?

P.S. Za moje noćne ne brini, ja sam tu da ih držim pod kontrolom i da odredim što i kako, baš onako kako si i ti svoj život usmjerio...tamo gdje nažalost jesi.
 
Pitanje za milijun dollara,
Zašto činjenice i istina toliko pogode isfrustriranog muškarca da u njemu se uzdrma ego veličine planine i postane bijesan kao divlja zvijer koja bi grizla na sve strane ?

P.S. Za moje noćne ne brini, ja sam tu da ih držim pod kontrolom i da odredim što i kako, baš onako kako si i ti svoj život usmjerio...tamo gdje nažalost jesi.
Dolar u hrvatskom jeziku se piše sa jednim L
 
Lako je provocirati, ismijavati i isticati “propuste” u zaključivanju drugih kada ne sudjelujete s jednakim “ulogom”.
Nasreću, takvo postupanje govori vise o osobi koja tako postupa nego o pojedincima kojima su ta “opažanja” upućena.
Neki ljudi trebaju sazrijeti, a ne tražiti pozornost.
 
Ak ti je fetiš ševit autostoperke
Imaš aplikaciju za putovanja poHR
Neko ide negdje i pokupi par putnika,djele troškove
Probaj tak,pa javi
 
Ak ti je fetiš ševit autostoperke
Imaš aplikaciju za putovanja poHR
Neko ide negdje i pokupi par putnika,djele troškove
Probaj tak,pa javi
Je je, pa zaradiš kaznenu prijavu. Kao, reggaš se na BlaBlaCar i ševiš putnice. E kad bi to bilo samo tako...

Tako sam i ja svojevremeno mislio ako posjetim bilo kakav salon za masažu da ću dobiti nešto više, jer eto, maserka je maserka, sve su one iste. Pa uzeo u 2 salona običnu relax masažu i onda usred tretmana pitao dal bi uz nadoplatu malo i njega izmasirala, pa me jedna odmah izbacila van, a druga počela histerizirati i prijetiti policijom.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh