Sex sa štoperkama? DA ILI NE

Mislim da svi po malo maštamo o tome, imati nešto spontano sa nekim koga ne poznaš je za mene erotično i napeto. Do sada nisam imao iskustvo, ali rado bi probao :giggle:
 
Jednom prilikom sam pokupio neku ciganku. I dok smo se vozili do mjesta di ju trebam ostavit pito sam ju dali je za akciju i nije pristala. Bio sam mlad oko 24g sam imao onda.
 
Jednom prilikom sam pokupio neku ciganku. I dok smo se vozili do mjesta di ju trebam ostavit pito sam ju dali je za akciju i nije pristala. Bio sam mlad oko 24g sam imao onda.
Meni je jednom u sumrak na parkingu u centru grada nakon sto sam parkirao prisla ciganka i trazi jednu marku. I ja vadim novcanik i vadim 20 maraka i pruzam joj i kazem evo dacu ti 20 ali da se pojebemo sad ovde u autu. I ona se postidi i pusta novcanicu i necka se kaze 'ajoj neeecu...' Reko dobro, onda nista, i vratim pare u dzep. Kad ona kaze 'aj dobro moze'. Reko sad je gotovo prosao brzi voz. Najbolje da jebem ciganku na parkingu koja se zadnji put kupala prije mjesec dana.
 
Meni je jednom u sumrak na parkingu u centru grada nakon sto sam parkirao prisla ciganka i trazi jednu marku. I ja vadim novcanik i vadim 20 maraka i pruzam joj i kazem evo dacu ti 20 ali da se pojebemo sad ovde u autu. I ona se postidi i pusta novcanicu i necka se kaze 'ajoj neeecu...' Reko dobro, onda nista, i vratim pare u dzep. Kad ona kaze 'aj dobro moze'. Reko sad je gotovo prosao brzi voz. Najbolje da jebem ciganku na parkingu koja se zadnji put kupala prije mjesec dana.
Zar nije bilo jednostavnije i humanije dati jednu km toj romkinji koliko je i tražila nego je ucjenjivati sa 20 km i na kraju taj isti novac bez trunke savjesti vratiti u svoj džep ?
Šta si i kome si uopste želio pokazati/dokazati sa tim činom ?
 
Nikome nista nisam pokazao/dokazao sa tim cinom, cisto me zanimalo da li bi pristala.
A da ta marka ide njoj u dzep dao bih joj, ali posto na susjednom parkingu sjedi glavonja u bmw-u petici kome pola cigana u gradu nosi pare kad dobije, to sam gledao svojim ocima, naravno da im necu dati ni marku.
 
Meni je jednom u sumrak na parkingu u centru grada nakon sto sam parkirao prisla ciganka i trazi jednu marku. I ja vadim novcanik i vadim 20 maraka i pruzam joj i kazem evo dacu ti 20 ali da se pojebemo sad ovde u autu. I ona se postidi i pusta novcanicu i necka se kaze 'ajoj neeecu...' Reko dobro, onda nista, i vratim pare u dzep. Kad ona kaze 'aj dobro moze'. Reko sad je gotovo prosao brzi voz. Najbolje da jebem ciganku na parkingu koja se zadnji put kupala prije mjesec dana.
To je još uvijek mjesec dana kasnije od tebe.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh