Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

a braćo moja napaćena što je ovo, svaka šuša obična je 500€, sjećam se kad se komentiralo prije cca godinu dana da su Lady C i VanessaLaVie (koje nisu više na seekingu) bahate i da traže puno i da nekima seru za izgled ali one su doktorirale ovaj zanat koji mi volimo za ovo što se trenutno nudi. 500€ trenutno vrijedi samo LovingChickie ovo ostalo je sve ispod tog ranga debelo. nikako da uhvatim vremena pa da i ja bacim komentar na svoja iskustva s curama s kojima sam bio, većina ih se makla ali ima sigurno jedno 10-ak aktivnih
Inflacija :ROFLMAO:
 
a braćo moja napaćena što je ovo, svaka šuša obična je 500€, sjećam se kad se komentiralo prije cca godinu dana da su Lady C i VanessaLaVie (koje nisu više na seekingu) bahate i da traže puno i da nekima seru za izgled ali one su doktorirale ovaj zanat koji mi volimo za ovo što se trenutno nudi. 500€ trenutno vrijedi samo LovingChickie ovo ostalo je sve ispod tog ranga debelo. nikako da uhvatim vremena pa da i ja bacim komentar na svoja iskustva s curama s kojima sam bio, većina ih se makla ali ima sigurno jedno 10-ak aktivnih
LovingChickie? 500e?
 
to je sve koliko si dobar pregovarač tj. koliko im se svidiš jer vidim da cijene variraju. čak sam se iznenadio par puta da je neko napisao 500€ a cure same napišu 300€ u komunikaciji
 
pa za 3 sata vrhunske cure (takvih nema puno na seekingu) za 300€ se isplati s tim da se onda kvalitetno iživiš nad njom plus ovdje se komentira samo izgled a ne izvedba, jer kad otkriješ par nimfomanki onda taj seks vrijedi tih 300€. bio sam s par cura di osjetiš da cura istinski uživa i seks bude stvarno dobar to ne možeš s klasičnom kurvom. 500€ sam samo da Lady C (s njom nikako nisam mogao prvi put dogovorit ispod) a ovo ostalo sam uspio ispregovarati za puno manje. ukratko nije problem što neke koštaju 300€ nego što se jebeš s dopisivanjem s razmaženim klinkama koje traže džeparac, što ima cura koje traže 150-200€ i na slikama izgledaju dobro a uživo sam im morao dati 50€ samo da odu. da ne nabrajam ove što oće večere i da im platiš dodatno što su s tobom na večeri/cugi, pa šoping i ostale idiotarije tipa platonska ljubav, pratnja, online seks itd.
 
posljednja izmjena od urednika:
problem je što mi seremo tu bzvz po forumu ali ja poznam jednu curu koja je na seeking, prijatelji smo znači ne laže, njoj je lik dao 2500€ za seks. ali takvi likovi žive život imaju pare ne trabunjaju gluposti po forumima. tako da vjerojatno neko i plati 50€ za kavu
 
posljednja izmjena od urednika:
Upravo tako, pa ako si imalo sposoban naci ces zensku u baru, danas se i preko instagrama dijele brojevi
svaka čast ako tebi ide tako. reći ću ti primjer tindera i seekinga. evo na seekingu sam se čuo s jednom curom razmjenili par poruka dogovorili se, cura došla kod mene pričali 15 min. i krenili u akciju, u 3 sata druženja 3 puta vrhunski seks u pauzama malo pričali i to je to bez ikakvog kompliciranja. na tinderu sasvim druga priča prvo 2 tjedna mrtve dopisivačine, onda odlazak na 2 cuge koje su trajale ko cijela vječnost plus još 2 puta druženja u stanu di ona nije bila spremna na seks. na kraju žali bože truda i vremena, za nekoga ko puno radi vrijeme je stvarno novac
 
posljednja izmjena od urednika:
svaka čast ako tebi ide tako. reći ću ti primjer tindera i seekinga. evo na seekingu sam se čuo s jednom curom razmjenili par poruka dogovorili se, cura došla kod mene pričali 15 min. i krenili u akciju, u 3 sata druženja 3 puta vrhunski seks u pauzama malo pričali i to je to bez ikakvog kompliciranja. na tinderu sasvim druga priča prvo 2 tjedna mrtve dopisivačine, onda odlazak na 2 cuge koje su trajale ko cijela vječnost plus još 2 puta druženja u stanu di ona nije bila spremna na seks. na kraju žali bože truda i vremena, za nekoga ko puno radi vrijeme je stvarno novac

A gle, ovisi sta trazis, ja ne trazim zene da ih mijenjam, mijenjam ih jer je tesko naci dobru, nasao sam prije godinu i pol jednu preko seeka i druzili se godinu dana, da sam bio u fazi da sam svoje privatne probleme rijesio mozda bi i nastavili skupa ali jebiga. Meni nebi bilo problem cekat pravu mjesec dana za sex ali problem mi je sto nisam jos "slobodan"
Meni jednostavno sex nije prvi u glavi i trazim pametne cure, samopouzdane znanjem i trudom koje su dobre u sexu, a ne da se prodaju samo za lovu. Dakle prvenstveno ambiciozne studentice kojima treba tipa 200-300 eur za đeparac i pomoc oko studija, stanarine. Ove propalice kaj misle da nisu ku*ve jer nabijaju cifre do 400,500,600 eura me ne zanimaju jer je to iskreno probisvijet i s takvima u zivotu ne mozes puno napraviti.
 
posljednja izmjena od urednika:
I da, jedina sponzoruša koja mi je bila interesantna je bila Magic,35. plavuša, ima samo jednu c/b sliku u badiću. Al mi glupo davati 400 ili 500 eura, a znam da ja nisam njena liga. A cura je bistra i duhovita, super komunicira.

Jel imao netko iskustva s njom?
 
posljednja izmjena od urednika:
vidim da ovu od 35 nisi svrstao pod milficu onda su ti milfice ove od 40+ a takvih ima na prste jedne ruke i od toga dvije valjaju ako gledamo ZG i okolicu a ako pod milfice misliš ove koje su rodile onda ima zanimljivih ali ne pretjerano
 
vidim da ovu od 35 nisi svrstao pod milficu onda su ti milfice ove od 40+ a takvih ima na prste jedne ruke i od toga dvije valjaju ako gledamo ZG i okolicu a ako pod milfice misliš ove koje su rodile onda ima zanimljivih ali ne pretjerano
Pa nisam ju stavio jer nije "mother" iz milf.

Ove cure koje su majke, one su mi sve MILF, posebno ove koje rade, imaju "normalan" posao. Ima ih na SA i mladih mama, mlađih od 25....

Za Magic Sam napisao da je "cura" (koliko sam shvatio iz komunikacije) sponza...dakle živi od svog izgleda i druženja sa muskima koji si takvu curu mogu priuštiti. Ništa joj ne zamjeram, cura odličnooo izgleda, nego fakat nema smisla da takvu curu "probavam" a 500e mi se troši na druge stvari. To je kao da iznajmim Masseratija pa da se njim dovezem na ćevape u Burek u Zapruđe.
 
posljednja izmjena od urednika:
I da, jedina sponzoruša koja mi je bila interesantna je bila Magic,35. plavuša, ima samo jednu c/b sliku u badiću. Al mi glupo davati 400 ili 500 eura, a znam da ja nisam njena liga. A cura je bistra i duhovita, super komunicira.

Jel imao netko iskustva s njom?
Bio sam ja sa Magic. Top cura, malo je niža, sise onako osrednji silikoni, Ali zato od struka na niže je Ko klinka od 18 godina. Komunikativna, nema požurivanja, uživa i ona. Tražila mi je 500 za par sati ali na kraju je pristala za 300
 
meni se bila cjenkala kao da na placu prodaje boraniju i ostala sranja, 500, pa 400, pa 350 a ja sam rekao da dajem 300 sve u svemu iman osjećaj da sam ipak uštedio novce da ne bacam na te kepece što si previše daju na važnosti sebi
 
ali da se nadovežem ima par stavki koje gledam na profilima a jedan je koliko je dugo na seekingu, npr. Magic, realaura96, WarmCutie, ima ih još par ali da ne nabrajam, su 100 godina na seekingu. ove su mi zapele za oko pa ću za njih napisati, sve 3 će te pokušat oderat za novce i za njih ćeš morat pljunit 400€, klasičnim kurvanjem godinama pokušavaju imati nerealan životni standard. još u komunikaciji misle da su neki top modeli a za 200-300€ ima cura što su za ove 3 televizija u boji
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh