Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Čitam forum već par godina i odlučio sam se registrirati da podijelim svoja iskustva. Na seekingu sam bio mjesec dana. Izgledam ok, čak se i usudim reci da dosta dobro izgledam. Zarađujem solidno, vozim dobar auto. Našao sam se sa par cura, s njih par se i dalje čujem. Definitivno najbolja s kojom sam bio je Ukrajinka FineMizz (400€). Žena je prekrasna, drži do sebe, dobra u krevetu, guta, svršila je nekoliko puta i digla mi je ego. Kaže da se ne nalazi sa svakim iako joj ne vjerujem. U kontaktu smo i dalje ali mi se Neda vise davati toliko novaca, iako je sada 300,kao za drugi susret. Sensuall angel (200) jako loše pušenje, ima ok guzicu. Ne sjećam se nadimka cure znam da je nešto sa miss, ona mi je pušila u autu u 4 ujutro i mogu reci da je bilo vrhunsko(isto guta). Zaboravio sam nadimak cure, ali slika joj je u badicu(crvene tange) ona mi je bila jako losa, ima trbuh koji visi i tragove rezanja po rukama. Nezz zašto sam ostao i dao joj 200€. Lady C mi je tražila 600, ponudio sam 300 rekla mi je da si to dam mrtvoj mami u grobu😂😂😂Bbwhot mi je slala videa kako pusi kurac ali ne volim debele nikako, dao sam frendu broj i išao je kaže da mala vrhunski puši, ali da loše izgleda. Pušenje je 40€ ali ja neću ići jer ne mogu podnijeti debljinu. Fetishqueen mi je rekla da joj se jako svidjam ali da ne želi jer sam ozenjen, a ona mi izgleda jako dobro ali nikako je nagovoriti. Jel bio tko s njom? Probao sam dogovoriti sa par Srpkinja i mogu reci da imaju bolje cijene od Hrvatica i pristupačnije su. Jedna iz banjaluke mi je tražila 500€ da dodje u zg, ali nisam imao vremena za nju.

Vidim da uspoređujete seeking sa tinderom. Tinder je bolja opcija ako normalno izgledate. I te cure se zele samo pojebati, vjerujte mi. Dvije su mi govorile da zele samo ozbiljnu vezu, nakon 5 min sto su sjele u auto već su se davile u kurcu. Da nisam ozenjen i da mogu normalno izvesti te cure na dejt imam osjećaj da bi pojebao pola tinera. Platite gold riskirajte tih 30+€ par dobrih slika i dobra spika i sigurno ćete imati uspjeha bez plaćanja sexa.
Bravoo Majstore, to je odgovor....i svjedočanstvo haha. A pogotovo bravo ovo za LADY C :)....a ova iz Banjaluke da nije ženska plavkasta kovrčave kose i extra guze.
 
posljednja izmjena od urednika:
znas li slucajno da li ima ijedna interesatna sa područja Sa?
Dopisivao sam se sa jednom, kratka plava kosa oko 35godina ima tu negdje. Izgleda vrh, slala mi je svoje slike. Rekla mi je da je iz Vareša(ako sam točno napisao). Ali čini mi se da ona traži samo online odnos. Nije mi to rekla ali sam skužio iz poruka, kao nema ona nikad vremena da izadje iz kuće, brine se o nekome. Ponudio sam joj da dodjem po nju i odemo na večeru Itd…. Tako da sam prekinuo dopisivanje, a ostale cure traže previše a ne izgledaju nikako. Mislio sam da će u Bosni biti jeftinije s obzirom na place, ali skuplje su nego u hr. Barem iz mog iskustva, tako da nisam bio niti sa jednom
 
Čitam forum već par godina i odlučio sam se registrirati da podijelim svoja iskustva. Na seekingu sam bio mjesec dana. Izgledam ok, čak se i usudim reci da dosta dobro izgledam. Zarađujem solidno, vozim dobar auto. Našao sam se sa par cura, s njih par se i dalje čujem. Definitivno najbolja s kojom sam bio je Ukrajinka FineMizz (400€). Žena je prekrasna, drži do sebe, dobra u krevetu, guta, svršila je nekoliko puta i digla mi je ego. Kaže da se ne nalazi sa svakim iako joj ne vjerujem. U kontaktu smo i dalje ali mi se Neda vise davati toliko novaca, iako je sada 300,kao za drugi susret. Sensuall angel (200) jako loše pušenje, ima ok guzicu. Ne sjećam se nadimka cure znam da je nešto sa miss, ona mi je pušila u autu u 4 ujutro i mogu reci da je bilo vrhunsko(isto guta). Zaboravio sam nadimak cure, ali slika joj je u badicu(crvene tange) ona mi je bila jako losa, ima trbuh koji visi i tragove rezanja po rukama. Nezz zašto sam ostao i dao joj 200€. Lady C mi je tražila 600, ponudio sam 300 rekla mi je da si to dam mrtvoj mami u grobu😂😂😂Bbwhot mi je slala videa kako pusi kurac ali ne volim debele nikako, dao sam frendu broj i išao je kaže da mala vrhunski puši, ali da loše izgleda. Pušenje je 40€ ali ja neću ići jer ne mogu podnijeti debljinu. Fetishqueen mi je rekla da joj se jako svidjam ali da ne želi jer sam ozenjen, a ona mi izgleda jako dobro ali nikako je nagovoriti. Jel bio tko s njom? Probao sam dogovoriti sa par Srpkinja i mogu reci da imaju bolje cijene od Hrvatica i pristupačnije su. Jedna iz banjaluke mi je tražila 500€ da dodje u zg, ali nisam imao vremena za nju.
napomenuo si fetishqueen, jel ona dominantna?
 
posljednja izmjena od urednika:
Na Balkanu dobru scenu na Seekingu imaju jedino Beograd i Zagreb, ostalo su pojedinci i pojedinke. Većina Bosanki koje žele zaradit će stavit prije ili poslije BG ili ZG pod lokaciju.


Ta cura je imala username Mila2000 ako se ne varam. Banjalučanka koja je znala doći na vikende u ZG, mislim da pola foruma ima za prijavit nešto o njoj hehe. Mislim da se trajno preselila u Dubai.
 
posljednja izmjena od urednika:
Na Balkanu dobru scenu na Seekingu imaju jedino Beograd i Zagreb, ostalo su pojedinci i pojedinke. Većina Bosanki koje žele zaradit će stavit prije ili poslije BG ili ZG pod lokaciju.


Ta cura je imala username Mila2000 ako se ne varam. Banjalučanka koja je znala doći na vikende u ZG, mislim da pola foruma ima za prijavit nešto o njoj hehe. Mislim da se trajno preselila u Dubai.
Sta radi u Dubai??
 
Na Balkanu dobru scenu na Seekingu imaju jedino Beograd i Zagreb, ostalo su pojedinci i pojedinke. Većina Bosanki koje žele zaradit će stavit prije ili poslije BG ili ZG pod lokaciju.


Ta cura je imala username Mila2000 ako se ne varam. Banjalučanka koja je znala doći na vikende u ZG, mislim da pola foruma ima za prijavit nešto o njoj hehe. Mislim da se trajno preselila u Dubai.
Hehehe eee upravo onaaa... Tako je,na našu žalost otišla je u Dubai..
 
Hehehe eee upravo onaaa... Tako je,na našu žalost otišla je u Dubai..
Na Balkanu dobru scenu na Seekingu imaju jedino Beograd i Zagreb, ostalo su pojedinci i pojedinke. Većina Bosanki koje žele zaradit će stavit prije ili poslije BG ili ZG pod lokaciju.


Ta cura je imala username Mila2000 ako se ne varam. Banjalučanka koja je znala doći na vikende u ZG, mislim da pola foruma ima za prijavit nešto o njoj hehe. Mislim da se trajno preselila u Dubai.

Ma nema problema,imam ti njen Telegram .......pa kad ideš u Dubai provjeri kvalitetu 😂 😂 😂
 
He, he, Argentinka na Seekingu (Kicius) mi traži EUR 1,500 za sastanak u BGD. Izgleda odlično na slikama, ali te pare ne bih dao ni za Margo Robi (lažem, za nju verovatno bih).

Btw, na sajtu B92 su danas objavili tekst o nekoj Argentinki stjuardesi što se udala za nekog našeg lika, i sad ja gledam ceo dan je li to ta ista cura ili nije. Nemam dosta posla očigledno.
 
posljednja izmjena od urednika:
Meni je sb-butterfly tako nekako trazila 500 Eur, plus da je izvedem na veceru i u provod :)
Dobro izgleda ali to mi je stvarno previse
 
posljednja izmjena od urednika:
Bg seeking ima odličnu ponudu, uz to pogledajte i Niš, ima cura koje su spremne da dođu u Beograd na noć, čak i da povedu prijateljicu :D
Zasad sam isprobao 5-6, nemam negativnih iskustava :D
Sarajevo je već druga priča, ponudu ne znam da li podvesti pod nikakva ili očajna, mada i tu opet može ponešto da se ubode, ja sam našao dvije koje lijepo izgledaju i vole sve što vole mladi, doduše na profilima im stoji Zagreb...
 
posljednja izmjena od urednika:
Daj malo više informacija. Koliko su novca, koliko često su dostupne, u odnosu na ege i slične oglasnike - kolika je razlika u usluzi...
Iskreno to koliko će ti love tražiti zavisi prvenstveno od tvog izgleda i od pristupa, ali okvirno to je od 250-300€ do max 600€ za prvi susret, mada ih ima i za 100€, ali i onih koje traže 1500€ za susret... Za kasnije susrete svaka spusti cijenu...Uz to logično dodaj trošak za večeru, koje piće...
E sad taj susret nekad potraje 2-3 sata, nekad cijelu noć, zavisno koliko je njoj ugodno...
Meni lično je velika razlika u odnosu na seksiadresar i ege, znači nisu to cure koje dnevno odrade 10-15 muškaraca, već normalne, uglavnom prelijepe cure koje na taj način dopunjuju svoj budžet...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh