Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Seeking je odlicna opcija, neusporedivo s bilo kojim drugim izvorom potrage, ali su i cijene vise, naravno. U Zagrebu bas i nije neka ponuda, barem po mom misljenju, ali u Beogradu mozes naci strasne komade. Trenutno se tu i tamo nadjem s jednom prekrasnom crnkinjom, Parižankom, studentica je. 1000 Europljana i povratna zrakoplovna karta za cijeli vikend.
Maltene đabe 🤣
 
pozdrav, nedavno sam se opet angazirao na seekingu i s ovom vrstom zanimacije.. tipkao sam s hrpu cura, i imam dosta kontakata za kasnije.. cijene su raznolike, trazim 2h minimum i bude od 300€ do 800€.. nasao sam se s jednom u zagrebu, odlično iskustvo, fina cura..
poslije toga sam imao neocekivani trojac u Beogradu, po prvi put, vrh iskustvo haha..
ugl trazim po Zagrebu i Beogradu cure, vecina se javi, bitno mi je da imam kontakte za kasnije
 
posljednja izmjena od urednika:
mene zanima Sofia 20 god., mala nestvarno dobro izgleda
Nestvarno dobro jer slike nisu njezine. Slike su s instagram profila @mariayurko.
Doticna prevarantica se zove Ana Zeljko, rodom iz Rovinja, sa adresama u Zagrebu i Puli.
Likuša se uživila u ulogu i kaže da ima dozvolu koristi tuđe slike i tvrditi da su njene,wtf.
Sve mogu potkrijepiti prepiskom razgovora i audio porukama koje je slala.

Kad nesto izgleda nestvarno onda u vecini slucajeva i je tako.
Koristite stranicu PimEyes i provjerite slike profila.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh