Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

evo da kažem svoje iskustvo sa Seekinga, sa dvije djevojke sam se našao; obje sam karao bez plaćanja! Ono sto mi se sviđa na Seekingu sto stvarno ima žena koje ne traže sponzorstvo i seks za lovu, već samo traže normalnog frajera koji ima love, dakle izvedeš djevojku u vinski lokal, dođeš po nju, otvoriš joj vrata auta mislim da malo toga je potrebno stvarno da bi ženska pala; maniri i lova tj to vino koje ćete platit i ako je dobra spika samo treba kondome imat😉
 
posljednja izmjena od urednika:
Budimo realni ,to sport za bogate,zato se zovu sponzoruse i traze bogate ,pa sta se onda cudite za cifre koje traze.A dal vrijede te pare to vec drugo pitanje.
Cudimo se jer clio hoce da ide pod cijenu ferrarija, pa se ljute kad im kazes kako je. Pogledaj malo cure u drugim europskim gradovima pa usporedi sa RH, a mozes ih i kontaktirat pa vidit da cijenom to nije puno jace, a izgled i prica nesto sasvim drugo.
 
Cudimo se jer clio hoce da ide pod cijenu ferrarija, pa se ljute kad im kazes kako je. Pogledaj malo cure u drugim europskim gradovima pa usporedi sa RH, a mozes ih i kontaktirat pa vidit da cijenom to nije puno jace, a izgled i prica nesto sasvim drugo.
100% si u pravu, evo meni je u Beogradu puno bolja ponuda i cjene su realnije, dopisivao sam se s par Srpkinja i sve mi je puno bolje od komunikacije do uvjeta
 
Ljetos su mi bile tri Srpkinje i Mađarica. Cijeli vikend 400 ili 500 (kako koja, uključuje i prijevoz). O izgledu i općenito načinu komunikacije u usporedbi sa ovim našim napuhanim i nekulturnim balavicama neću ni pričat.
Super si prosao,dok kazes da ne zelis pricati s balavicama,ove su onda malo starije,se smije znat otprilike koliko ako nije tajna?
 
Da se nadovežem samo na moj prethodni post. I sa tim naizgled "povoljnim" nagradama, treba taj vikend voditi curu i na ručkove i na večere itd. A nećeš ići "kod dva goluba" nego u neki dobar restač. Tako da se ukupna cifra njenog boravka popenje najmanje na duplo od njene nagrade. Skup je to sport kako god okreneš.
 
Da se nadovežem samo na moj prethodni post. I sa tim naizgled "povoljnim" nagradama, treba taj vikend voditi curu i na ručkove i na večere itd. A nećeš ići "kod dva goluba" nego u neki dobar restač. Tako da se ukupna cifra njenog boravka popenje najmanje na duplo od njene nagrade. Skup je to sport kako god okreneš.
Definitivno skup sport ,ali realno kada pogledaš da dobiješ kvalitetnu curu i po izgledu i ponašanju na cijeli vikend nije tako strašno i isplati se za takav dozivljaj kada se moze počastiti i doživjeti tako nesto .
Usporedite samo cijene sa PO i ovih naših "ljepotica" sa SA i onda to nije tako loše.
 
posljednja izmjena od urednika:
Ekipa ja ne znam kaj vi jebete ili i kaj ste jebali ali dobre cure u sexu na seeku se na prste jedne ruke mogu nabrojat. Dakle najvise sto sam dao je 350 i to je rijetko, ove preko nek se jebu sa losim smrkavcima i drkarosima koji nisu pravog komada u krevetu stisnuli.
Mislim da je 250 ppm sasvim ok cifra za 3 skoka u 3-4 sata. Ak si pravi i njoj je dobro. Na zalost jedna cura koja mi je bila najbolja je odlucila izaci i bas smo se dobro provodili skoro godinu dana.
Iskreno volio bi naci slicnu za 1*mjesecno ali nije lako, a da ti i klikne.
Za 400-500 vam se isplati uzeti GO i otici do Andiama ili Wellcuma na cijeli dan.
Nemojte bit glupi, a one koje su tupave te ne treba ni jebat, ionak u zivotu nece puno postic takvim razmisljanjem.
Casper, koji su tvoji stringovi pretrage? Do koliko godina tražiš cure? Što ti je važno kod cure? Jel ti važniji seks ili dobar GFE? Različiti smo, zanima me i dobre ideje ovdje rado od drugih pokupim. Nisam ni od PO ni od EGE....Sa malo iskusnijim curama/ženama na SA imam odlična iskustva. A ne traže me ni približno te cifre. OK, nisu manekenke....Al meni to nije ni presudno nego GFE, diskrecija, komunikacija.
 
Casper, koji su tvoji stringovi pretrage? Do koliko godina tražiš cure? Što ti je važno kod cure? Jel ti važniji seks ili dobar GFE? Različiti smo, zanima me i dobre ideje ovdje rado od drugih pokupim. Nisam ni od PO ni od EGE....Sa malo iskusnijim curama/ženama na SA imam odlična iskustva. A ne traže me ni približno te cifre. OK, nisu manekenke....Al meni to nije ni presudno nego GFE, diskrecija, komunikacija.
Moj prijateljski savjet @LarryZG a ti opet kako želiš, nađi nekog drugog za eventualnu razmjenu iskustava jer ovaj @casperzg je najobičniji lažljivac i hvalisavac koji u svakom svom postu veliča sebe kako je on šarmer, faca i jebač a sve ostale spušta ispod nivoa da ne znaju ništa i da su nesposobni, a on je Don Juan de Marco.
Dovoljno da pročitaš par njegovih postova pa da se uvjeriš u sve to i da vidiš koliko kontradiktornosti ima u njegovim textovima odnosno laži i neistina konkretno vezanih za njegove "uspjehe" silne kod žena.
U jednom postu ima Sugar Babby top i vrh i ne želi tražiti dalje jer je pronašao što je želio a u idućem postu kuka kako na ponudi nema ništa dobro i kvalitetno i da traži SB do 300 eura max.
Samo pročitajte njegove komentare i postove, biti će vam SVE jasno.

Obični hvalisavac i lažljivac koji u svakom svom postu veliča sebe kako jedino je on pravi muškarac i jedino on dovodi do ekstaze i zadovoljstva mlade Zagrebačke dame a svi ostali su 8 liga ispod njega.

Očito neki bubuljičavi podrumaš pun kompleksa.

Lp
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh