Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

WTF da uplatim 125 dolara da se dopisujem sa 99% lažnim profilom koji me žica novce?
Nema tu laznih profila koji se mogu naci na sms sex oglasniku. 90% cura ti je stvarno. Ovo je malo visa klasa od sms sex oglasnilka koji je smece ili plavog oglasnika gdje je skoro svaka slika fejl
 
Nema tu laznih profila koji se mogu naci na sms sex oglasniku. 90% cura ti je stvarno. Ovo je malo visa klasa od sms sex oglasnilka koji je smece ili plavog oglasnika gdje je skoro svaka slika fejl
Po meni je seeking trenutno najbolja stranica za upoznavanje preljepih mladih cura koje tek krecu s time da se daju za lovu!!

Tko zeli neka se logira ovdje je link
 
posljednja izmjena od urednika:
Da ali imaju foru s placanjem ? Ako oceš samo mjesec dana jednokratno onda možes samo onu dijamant opciju i to je 250 dolara mjesecno !? Ako se pretplatis kreditnom karticom na barem tri mjeseca onda te mjesec kosta 125 dolara !?
Ima jos tih stranica na guglovoj trgovini i tamo ima recenzija , ali ovaj AS ispada najbolji , ovi drugi su malo jeftiniji ali imaju puno manje clanova clanica i ekipa im daje lose recenzije
 
Znači probao sam danas napravit account i 2x mi je suspendiran dok još nisam ni mail potvrdio hahahahaha wtf
 
Jeb... vi mene. Bitno da,se mene optuzilo da sam fake account 😂
"Hej, upoznao sam mnogo mladih cura ovdje!" "Ja isto! Hocemo razgovarati o tome?"
Jer naime, mlade cure kojima ocajno treba lova nece doci na ovaj forum iako he besplatan al tamo se jate 😂
 
Da ali imaju foru s placanjem ? Ako oceš samo mjesec dana jednokratno onda možes samo onu dijamant opciju i to je 250 dolara mjesecno !? Ako se pretplatis kreditnom karticom na barem tri mjeseca onda te mjesec kosta 125 dolara !?
Ima jos tih stranica na guglovoj trgovini i tamo ima recenzija , ali ovaj AS ispada najbolji , ovi drugi su malo jeftiniji ali imaju puno manje clanova clanica i ekipa im daje lose recenzije
Seeking ti je definitivno najbolja stranica za upoznavanje mladih djevojaka koje su fine, uglacene sbaby....u pravom smislu cijeci.
I ne treba ti nikakva diamant opcija...uzmes ovu najjeftiniju sasvim je dovoljno
 
posljednja izmjena od urednika:
Seeking ti je definitivno najbolja stranica za upoznavanje mladih djevojaka koje su fine, uglacene sbaby....u pravom smislu cijeci.
I ne treba ti nikakva diamant opcija...uzmes ovu najjeftiniju sasvim je dovoljno
Ma je , stranica je super ! Ali sam probao platit mjesec dana i nije mi proslo ??? Možda treba bit kreditna visa a ja sam probao debitnom , jesi ti platio za mjesec ili odma za tri i vise ?
 
posljednja izmjena od urednika:
Pokusao se registrirat kao Sugar baby, ali kaže da je mail kriv a koristim ga svaki dan Gmail je u pitanju. Pa sada ne znam ako mi netko može objasnit kako se registrira ds isprobam bit Sugar baby možda nađe Sugar mom jer za sb bas nemam love
 
Pokusao se registrirat kao Sugar baby, ali kaže da je mail kriv a koristim ga svaki dan Gmail je u pitanju. Pa sada ne znam ako mi netko može objasnit kako se registrira ds isprobam bit Sugar baby možda nađe Sugar mom jer za sb bas nemam love
Na SA djevojkama je besplatno otvara
 
posljednja izmjena od urednika:
Na SA djevojkama je besplatno otvara
Pokusao se registrirat kao Sugar baby, ali kaže da je mail kriv a koristim ga svaki dan Gmail je u pitanju. Pa sada ne znam ako mi netko može objasnit kako se registrira ds isprobam bit Sugar baby možda nađe Sugar mom jer za sb bas nemam love
Na SA djevojkama je besplatno otvaranje profila i komuniciranje porukama.
Sada čitam da muškarac želi da otvori fake ženski profil jer nema novaca da plati za svoj pravi profil :)

Pa ono je nevjerojatno :), i onda kada ja nešto napišem o stvarnom financijskom stanju naših tatica čopor poludi i usija se forum od primitivizma i uvreda... 😁😁
 
posljednja izmjena od urednika:
Na SA djevojkama je besplatno otvaranje profila i komuniciranje porukama.
Sada čitam da muškarac želi da otvori fake ženski profil jer nema novaca da plati za svoj pravi profil :)

Pa ono je nevjerojatno :), i onda kada ja nešto napišem o stvarnom financijskom stanju naših tatica čopor poludi i usija se forum od primitivizma i uvreda... 😁😁
Pa ja mislio da je to moguće da si Sugar baby u smislu da si nađeš Sugar mom, a ne da je samo na žene ograničeno to je diskriminacija spolova onda po mojoj logici
 
Pa ne vidim da je komuniciranje porukama besplatno. Meni piše da napravim Premium ako želim pročitati primljenu poruku. Poslao sam poruke dvije, dogovorile su, ali ne mogu čitati njihove odgovore dok nisam Premium.
Razmišljam uplatiti Premium na mjesec dana ali bilo bi zanimljivo čuti iskustva. Isplati li se? Zašto bi se te cure reklamirale tamo, a ne na primjer na ovom forumu?
 
Pa ne vidim da je komuniciranje porukama besplatno. Meni piše da napravim Premium ako želim pročitati primljenu poruku. Poslao sam poruke dvije, dogovorile su, ali ne mogu čitati njihove odgovore dok nisam Premium.
Razmišljam uplatiti Premium na mjesec dana ali bilo bi zanimljivo čuti iskustva. Isplati li se? Zašto bi se te cure reklamirale tamo, a ne na primjer na ovom forumu?
Isplati se, na seekingu su svi profili pravi.
Tamo imaju garanciju ako je netko platio clanarinu da nije neki balavac koji se zajebava.
 
posljednja izmjena:
Isplati se, svi profili su pravi.
Tamo imaju garanciju ako je netko platio clanarinu da nije neki balavac koji se zajebava.
Imaš li osobno kakvih iskustava susreta? Može li se sa ponekom dogovoriti klasično druženje, bez SD/SA filozofije? Kao i većina, nisam toliko bogat da joj stalno kupujem krpice i vodim na Azurnu obalu, ali nekakav vikend trip na more bi se dao riješiti.
 
Seeking je kao ducan igracaka za klinca. Gotovo svi profili su pravi, zenskih ima znacajno vise od muskih, mozete dovesti super izgledajuće cure iz bilo kojeg dijela svijeta u Zagreb ako imate mogucnosti. E, sad, ima i kvaka... na zalost, to nije sport za one kojima je 100 eura maksimalni iznos koji mogu platiti. Tolika je samo mjesecna preplata koja se placa.
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh