Sara 44

Bio danas kod nje. 60e pola sata. Prvo traži tuširanje. Oral može sa ili bez zaštite, a seks kaže mora bit sa zaštitom. Rekla mi je nema nabijanja. Bez obzira na to, odmah sam ju počeo nabijat, al nije se bunila. Promjenili smo par poza i pred kraj pitam ju gdje mogu svrsit. Kaže po tijelu ili u kondom. Reko ok, u kondom cu. I fino pričekam da sve ode u kondom i vadim ga van, a ono kondom puko. Nije se ljutila, samo me pitala kako to da nisam vidio da je puko.
 
Bio danas kod nje. 60e pola sata. Prvo traži tuširanje. Oral može sa ili bez zaštite, a seks kaže mora bit sa zaštitom. Rekla mi je nema nabijanja. Bez obzira na to, odmah sam ju počeo nabijat, al nije se bunila. Promjenili smo par poza i pred kraj pitam ju gdje mogu svrsit. Kaže po tijelu ili u kondom. Reko ok, u kondom cu. I fino pričekam da sve ode u kondom i vadim ga van, a ono kondom puko. Nije se ljutila, samo me pitala kako to da nisam vidio da je puko.
Pozz kakav je dojam kako te docekala ,kakve su jos sise ,jel baba ili se odbro drzi ,dali da joj se lize pica , i dal pozuruje kakva je atmosfera
 
Pozz kakav je dojam kako te docekala ,kakve su jos sise ,jel baba ili se odbro drzi ,dali da joj se lize pica , i dal pozuruje kakva je atmosfera
Ima oko 55, ne izgleda nešto posebno u licu, cice su joj mlohave. Ima plavu kosu, visoka je oko 165 cm. Ne ljubi se i ne mazi. Dočekala me u štiklama, plavoj haljini do koljena i samo stojećim čarapama (idu iznad koljena). Mislim da nije imala šminke, ali je imala lijep parfem.

Prvo sam se istuširo. Čekala me je u dnevnoj i onda se je skinula. U dnevnoj je kauč i krevet. Na krevetu smo sve radili. Nije bilo predigre.

Pušenje nije vrhunsko, ali se trudi (3-4 minute je meni trajalo) i usput malo drka. Meni je u doggy-ju bila najbolja. Prošli smo cowgirl, misionarku, doggy i spoon. Dok smo bili u misionarki uhvatila me za guzicu, malo me ubola noktima i dirala me po prsima. Ne jaši nešto posebno pa sam ju zato nagnuo prema sebi da legne na mene i da ju mogu nabijat. Nije gledala u oči.

Prostor je blizu tramvajske stanice Petrova u Vlaškoj ulici. Kad uđeš u zgradu prvo te pošalje u podrum pa liftom ideš u prizemlje (da susjedi ne vide tko dolazi kod nje). 60e je pola sata (za 1h nisam pitao) i ne gleda na sat. Nije me požurivala, akcija je trajala oko 20 minuta. Meni je ok kao osoba. Za priču je. Pitala me jel dolazim s posla i rekla da ne budem nervozan, ne grize.

Nije stenjala jer je u boravku gdje smo bili spuštena roleta, a odmah ispod prolaze ljudi. Koža joj nije nešto pretjerano meka. Za dirty talk ne znam.

Nema klimu. Bio sam oko 14h. Nije bilo vruće. U prizemlju je. Stan je ok, ali ništa posebno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh