ZAGREB - Iskustva & recenzije

Sara 44 (Badalićeva)
Ok.simpatična i vitka ženska 50+ plavuša sa malim sisama, ugl.ništa posebno.
Ok.prostor a ona komunikativna ali svejedno nastoji te 'srediti' čim prije kao i velika većina njih u tom biznisu.
Oral dobar i bez kabanice, sex tak-tak može se reći dobar. Uvijek u samostojećima i nekoj haljinici, plus za prvi dojam.
Navodno se ševi i bez kabanice ali to me ionako nikad nije zanimalo. Za cijenu 60€ smatram kako se može opustiti za puno boljom ženskom tako da nije neka 'super prilika' ali prosudite sami.
Prije nekoliko godina kada je počela bila mi je poprilično napeta ali već su ju sustigle godine i nabacila nekoliko kg a i gravitacija radi svoje no još uvijek dobra za trening klincima koji kreću u ovu avanturu. 😉
 
 Lucija (profesorica, profa, trenerica...)
Svima nam dobro poznata ženska u drugoj polovici 50-ih, naglašenih oblina, velike guze i raskošnih grudi. Nekoliko puta godišnje mijenja lokacije od centra prema zapadu uglavnom neki studio app.
Definitivno na zalasku karijere ali još uvijek se neda, u faci nije nešto ali još uvijek dobro izgleda u minici i štiklama. Meni osobno osrednja usluga, oral i sex jednako lošo ili mi jednostavno nisu po guštu što sam nadoknadio kod doggyja koji je sasvim ok. doživljaj s obzirom na dobru kantu.
Uglavnom fina je pristojna, čista, depilirana i uredna ali s obzirom da je stvarno dugo na sceni nije mi više zanimljiva no s obzirom da ionako cilja na mlađu populaciju svi koji volite starije tete Lucija vam je dobra prilika za opuštanje.
 
 Lucija (profesorica, profa, trenerica...)
Svima nam dobro poznata ženska u drugoj polovici 50-ih, naglašenih oblina, velike guze i raskošnih grudi. Nekoliko puta godišnje mijenja lokacije od centra prema zapadu uglavnom neki studio app.
Definitivno na zalasku karijere ali još uvijek se neda, u faci nije nešto ali još uvijek dobro izgleda u minici i štiklama. Meni osobno osrednja usluga, oral i sex jednako lošo ili mi jednostavno nisu po guštu što sam nadoknadio kod doggyja koji je sasvim ok. doživljaj s obzirom na dobru kantu.
Uglavnom fina je pristojna, čista, depilirana i uredna ali s obzirom da je stvarno dugo na sceni nije mi više zanimljiva no s obzirom da ionako cilja na mlađu populaciju svi koji volite starije tete Lucija vam je dobra prilika za opuštanje.
Imaš link,jel postoji kaj drugo osim plavog oglasnika
 
Ivana 40 g. (Hercegovka) Utrine
Znam ju već ziher 15+ godina ali dojam je isti kao i prvi put. Prosječnog izgleda, tijelo ništa posebno, sise saggy 4, fotka iz oglasa ista od prvog dana ali po meni upitne higijene što mi je veliki turn off. Navodno je iz Metkovića, radi sve i svašta čak mi je jednom, kad je bila pod maliganima, nudila i u troje ali nisam bio previše zainteresiran.
Dočekuje u sexy oblekici ali pretpostavljam da tko ju posjeti jednom/dvaput više se ne vraća.
Oral i sex kao i cijela usluga i dojam, poprilično loši ali ona je full opuštena i može se ubuduće dogovoriti tretman po želji...pa tko voli nek izvoli! 😄
 
Šarmantna dama 51 (Pazinska)
Otišao sam provjeriti oglas jer ovdje nitko nije bio voljan ostaviti recenziju.
Prije svega moram napomenuti kako je gospođa ziher 10 g starija, prije je imala 53 godine a sada već ima 51 😂😂😂
Babuška definitivno nema nikakve veze sa fotkama iz oglasa ali to ju uopće ne dira. Isto tako ne vrijedi više od 30€ ali fora mi je njena zajebancija jer voli primati mlado meso.
Izgled je nepotrebno komentirati, skladne je linije, u erotskom rublju i drži do higijene što je svakako dobro. Radi u privatnoj kući, atmosfera je opuštena a cijena definitivno nerealna ali ko' ga ...be ionako se kod nje ide samo jednom. Nije za nikakvu preporuku ali ako ste taj dan u gilf raspoloženju, provjerite.
 
Marina 42
Lokacija Trešnjevka u blizini stadiona NK Zagreb, cijene standard kao i svugdje.
Marina vitka mršavica malih sisa, izgledom meni čak i previše tvigi. Iako sve radi sa zaštitom, oral je moguć bez. Ženska dosta komplicira oko svega i definitivno nije moj tip tako da sigurno neću ponoviti posjet a za sve vas koji se dvoumite moj savjet je potrošite lovicu negdje drugdje a Marinu pustite da odmara.

 
Šarmantna dama 53
(ima više oglasa... šarmantna 53, dođi i opusti se...)
Fotke iz ovog oglasa su njene i realne.
Ženska ima nešto više godina nego što prizna ali koja nema 🤣... nije iz Zagreba (Ivanić) i gura se na neku medicinsku sestru a ovo kao radi u slobodno vrijeme iz zajebancije.🤣
Ima prostor u Zapruđu iako je prije bila i u drugim kvartovima.
Nudi masažu ali može se dogovoriti i komplet usluga pa i neki fetiši, sve ovisi o željama klijenta. Usluga joj je poprilično loša jer osim što je starija stalno nešto požuruje i u stisci je s vremenom, glupača misli da mi ne kužimo u kojem smjeru to ide. 😉
Masira bezveze a i oral joj je katastrofa tako da nije za neku preporuku osim ako imate neki fetiš u kojem posebno guštate.
Oblači se po želji, neki kožni kompletić, visoke čizme...

 
 Lucija (profesorica, profa, trenerica...)
Svima nam dobro poznata ženska u drugoj polovici 50-ih, naglašenih oblina, velike guze i raskošnih grudi. Nekoliko puta godišnje mijenja lokacije od centra prema zapadu uglavnom neki studio app.
Definitivno na zalasku karijere ali još uvijek se neda, u faci nije nešto ali još uvijek dobro izgleda u minici i štiklama. Meni osobno osrednja usluga, oral i sex jednako lošo ili mi jednostavno nisu po guštu što sam nadoknadio kod doggyja koji je sasvim ok. doživljaj s obzirom na dobru kantu.
Uglavnom fina je pristojna, čista, depilirana i uredna ali s obzirom da je stvarno dugo na sceni nije mi više zanimljiva no s obzirom da ionako cilja na mlađu populaciju svi koji volite starije tete Lucija vam je dobra prilika za opuštanje.
Luce ili ti Sonja u ono vrijeme je bila TOP ponuda u ZG prije 10-tak god..nisi ju mogo samo tako dobit na mob..radila sve..moglo se sve..udarala se zestoko..onda je pocela s pizdarijama da nema ni oral bez kondoma i otisla u kurac
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh