ZAGREB - Iskustva & recenzije


Ja bio kod ove u 11. mj, cca 60 godina, Utrine kod tržnice zgrada. Za 250 kn koliko je bilo tada nije loše za ispraznit jaja. Ogromne sise jedino što valja. Sve je bilo s kabanicom i oral i odnos, po meni za zrokati s guza ok za te pare. Ne znam koja je sada cijena od kad su euri nisam bio više.
 
Pozz ekipa dali mozda zna gdje je cura kaj je radila u zgradi preko auto kluba siget,cura je imala ljepe sise,ful slatka,i ako se nevaram imala je madez iznad usnice,a kod nje je u stanu bilo jako puno vrata..cim udes kao da ih je vise radilo..hvala
 

Simpatična mlađa cura(nema preko 30 po mom sudu). Adresu Miramarska kod gl kolodvora. Stan full ok, cak ima nekog starog psa, jako simpaticno. Što se tiće akcije oral je bez i seks je sa. Cura je topic i ja sam uzivao u njoj. Ok pusi i dobro ga prima.

Šteta je 60 eura pola sata.
 
Dea Siget, 0957483342, masaža + klasika - 70 eura. Žena jače građe ( guza je top, velika i čvrsta ) u ( po meni ) srednjim 30-im godinama, tamnocrvene kraće kose, lijepih, upečatljivih očiju i meni osobno prosječnog lica. Sve fotke iz oglasa su njene. Akcija: vrhunska masaža leđa i obje noge, maženje i polagano, nježno ljubljenje, lizanje, 69, zatim misionarska i doggy. 100 posto sam uvjeren da se bolja masaža ne može naći na Plavom oglasniku.
jel još radi na onoj zmazanoj spužvi?
 
Evo vidio sam da kolege komentiraju na susjednoj temi i ranije na forumu ovu vruću Anu pa sam je i ja posjetio.
Dogovor lagan preko Wappa potrebno se najaviti dan ranije, prostor u Prečkom. Pola sata 55, sat 100..
Ona simpatična u licu, crna kovrčava kosa, rane četrdesete rekao bih, komunikativna, opuštena. Tijelo na granici BBW (cca 170/80, grudi 3 s velikim bradavicama), ima je, ali je čvrsta i nabijena i lijepo građena. Akcija ludilo: ona raspoložena, da se lagano ljubiti u usta i dolje dirati i ljubiti i jako uživa u svemu što se radi.
Oral s njena strane vrh, liže jaja, slini, izluđuje i napaljuje. Ja sam je mazio po pici, svršila je žestoko bar 3 puta od kojih jedan puta squirtanje. Grčila se i stenjala, koda će rodit još jednom :). Iskreno još nisam sreo neku u ponudi da tako svršava... Akcija super, probali 4 poze, najbolja u doggy, žestoko se može nabijat, a sama je tražila da je spankam. Poslije ponovili još jednom sve, skroz me iscijedila. Uglavnom super provedeno vrijeme s ženom koja ti se potpuno posveti. Prije i poslije ponudi sokom, cigaretom.
 
Evo vidio sam da kolege komentiraju na susjednoj temi i ranije na forumu ovu vruću Anu pa sam je i ja posjetio.
Dogovor lagan preko Wappa potrebno se najaviti dan ranije, prostor u Prečkom. Pola sata 55, sat 100..
Ona simpatična u licu, crna kovrčava kosa, rane četrdesete rekao bih, komunikativna, opuštena. Tijelo na granici BBW (cca 170/80, grudi 3 s velikim bradavicama), ima je, ali je čvrsta i nabijena i lijepo građena. Akcija ludilo: ona raspoložena, da se lagano ljubiti u usta i dolje dirati i ljubiti i jako uživa u svemu što se radi.
Oral s njena strane vrh, liže jaja, slini, izluđuje i napaljuje. Ja sam je mazio po pici, svršila je žestoko bar 3 puta od kojih jedan puta squirtanje. Grčila se i stenjala, koda će rodit još jednom :). Iskreno još nisam sreo neku u ponudi da tako svršava... Akcija super, probali 4 poze, najbolja u doggy, žestoko se može nabijat, a sama je tražila da je spankam. Poslije ponovili još jednom sve, skroz me iscijedila. Uglavnom super provedeno vrijeme s ženom koja ti se potpuno posveti. Prije i poslije ponudi sokom, cigaretom.
 

Simpatična mlađa cura(nema preko 30 po mom sudu). Adresu Miramarska kod gl kolodvora. Stan full ok, cak ima nekog starog psa, jako simpaticno. Što se tiće akcije oral je bez i seks je sa. Cura je topic i ja sam uzivao u njoj. Ok pusi i dobro ga prima.

Šteta je 60 eura pola sata.
Ti si ona pimp baba od male narkomanke ?
Ljudi bježite od ovog ako boga znate .
 
Evo vidio sam da kolege komentiraju na susjednoj temi i ranije na forumu ovu vruću Anu pa sam je i ja posjetio.
Dogovor lagan preko Wappa potrebno se najaviti dan ranije, prostor u Prečkom. Pola sata 55, sat 100..
Ona simpatična u licu, crna kovrčava kosa, rane četrdesete rekao bih, komunikativna, opuštena. Tijelo na granici BBW (cca 170/80, grudi 3 s velikim bradavicama), ima je, ali je čvrsta i nabijena i lijepo građena. Akcija ludilo: ona raspoložena, da se lagano ljubiti u usta i dolje dirati i ljubiti i jako uživa u svemu što se radi.
Oral s njena strane vrh, liže jaja, slini, izluđuje i napaljuje. Ja sam je mazio po pici, svršila je žestoko bar 3 puta od kojih jedan puta squirtanje. Grčila se i stenjala, koda će rodit još jednom :). Iskreno još nisam sreo neku u ponudi da tako svršava... Akcija super, probali 4 poze, najbolja u doggy, žestoko se može nabijat, a sama je tražila da je spankam. Poslije ponovili još jednom sve, skroz me iscijedila. Uglavnom super provedeno vrijeme s ženom koja ti se potpuno posveti. Prije i poslije ponudi sokom, cigaretom.
Rekoh da ne bum više gledao recenzije, al opet moram pitat. Koje bolesti ti imaš? A i ta ženska? Jesi pitao ili ti je nebitno?!
 
Krenuo kod temperamentne zgodne crnke. Dogovorimo sve, dodjem ispred zgrade, zovem je ne javlja se. Malo pricekam, zovem ponovno, kaze pricekaj taman mi izlazi jedan decko pa dodji za 10 min. U medjuvremenu joj dolazi vidno pijani pimp ili decko iz kafica koji se nalazi preko puta.Dere se neartikulirano ispred prozora, ljudi okolo gledaju, te mu ona baca nesto kroz prozor (valjda novac).Tu odustajem i produzujem dalje. Diskrecija nula bodova.


Nazovem poslije ovu plavusu na tresnjevci. Dogovor bez problema, kad dodjete u ulicu dobijete kucni broj. Dogovor sta se sve moze i tusiranje. Oral bez, mozes nabijati i dublje u usta. Izmjenili par poza, prvo svrsio u kondom, a drugi put u usta. Komunikativna i ok osoba. Ona nije pretjerano lijepa, sise male i smezurane. Godine rekao bi 40+. Steta 50 eura i plus sto radi do kasno u noc.
Necu ponoviti.

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh