Sara 44

Pa to što daju bez kondoma, ne znači da ga možeš prazniti u nju. Odmah ti kaže "možeš ali nemoj u mene"
Eto,možda je besmisleno tebi ,ali sada svi znaju da se ona svaka jebe bez kondoma, jer ima svakakvih budala koje bi povjerovale na to da "drag sam joj/sviđa mi se pa samo meni daje bez kondoma"
Ja sam uvjeren da se ne jebe svaka bez kondoma...i to za to me nitko ne može razuvjeriti.
Tko bi normalan povjerovao riječi prostitutke da si joj ti baš najdraži i da možeš bez kondoma.
Za to trebaš biti tupav.
Samo naglašavam da je besmisleno i jako glupo zivkati i dopisivati se s njima i licitirati za jebanje bez kondoma.
Ajo je hoćeš jebati, jebeš s kondomom ili ne. Jednostavno.
 
Ako se dobro sjećam Sara uzima 400 za tretman.
Bio sam prije koju godinu i ženska je sasvim ok. Dobro puši i fino se kara jedino što nema sise...
 
Ako se dobro sjećam Sara uzima 400 za tretman.
Bio sam prije koju godinu i ženska je sasvim ok. Dobro puši i fino se kara jedino što nema sise...
Potvrđujem. ako ne tražiš mladicu već iskusnu bez podvale SARA je super....jedino kaj ne da svršavanje u usta....kad bi to išlo bil bi kod nje dva put mjesečno.....jer volim vitkije....
"Ivana hercegovka" daje finale u usta, ali ne mogu podnijeti taj seljački naglasak
Sanja-Tina je super za pražnjenje u usta.....
 
Bio sam neki dan kod Sare nakon možda godine dana i mogu reći da se vidi promjena.
Nabacila je koji kilogram ali još uvijek dobro izgleda no kad se skine vidi se da joj vrijeme nije saveznik a i sise su joj se baš ispuhale no usluga je sasvim korektna iako je sklonija požurivanju za razliku od prije. Spominjala je da će za koji tjedan cijena biti 60 € što smatram da je previše a i poskupljenje nije u skladu sa uslugom...
 
Bio sam neki dan kod Sare nakon možda godine dana i mogu reći da se vidi promjena.
Nabacila je koji kilogram ali još uvijek dobro izgleda no kad se skine vidi se da joj vrijeme nije saveznik a i sise su joj se baš ispuhale no usluga je sasvim korektna iako je sklonija požurivanju za razliku od prije. Spominjala je da će za koji tjedan cijena biti 60 € što smatram da je previše a i poskupljenje nije u skladu sa uslugom...
Da li daje bez kondoma?
 
Pa to što daju bez kondoma, ne znači da ga možeš prazniti u nju. Odmah ti kaže "možeš ali nemoj u mene"
Eto,možda je besmisleno tebi ,ali sada svi znaju da se ona svaka jebe bez kondoma, jer ima svakakvih budala koje bi povjerovale na to da "drag sam joj/sviđa mi se pa samo meni daje bez kondoma"
Pa kod vecine njih koje daju bez kondoma mozes i svrsiti u njih jer realno ne moze ona 100 posto biti sigurna da ti nije nimalo pobjeglo prilikom seksa bez kondoma tako da ako se vec trosi bez kondoma onda ce ti i vecina njih dat svrsavanje unutra pa ce koristit pilule ili koju drugu zastitu od trudnoce
 
Jel bio netko unazad mjesec/dva kod nje, jel digla cijenu na 60€ ili koliko je sada?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh