Rimmjob

Jel se pijavila Silva ? Baš trebam dobar rimming
Nema te već godinu dana. Ja sam uhvatio zadnji vlak negdi malo prije svega ovoga s koronom. Ženska je doslovno luda ali sve se zaboravi kad ti stavi jezik u šupak i istodobno ti ga drka. Nešto je na rastanku trabunjala( izmedju ostalih trabunjabja) da se boji bolesti( pogotovo kožnih), i što ja znam došla korona pa se povukla? I nema ona 40 godina ni približno kako je navela pa mislim da je Silvia gotova priča mada mi i ja volio još jedan rimming od dotične.
 
šefe, jel misliš na nju pošto je oglas aktivan
 
kolko je stara ova slika koju ima u oglasniku? kolko cepa?
Tjelo je kao na slikama, ali kada se skine vide se godine koje su cca 50 +, i kilometraža.....
Lice joj nije tako mlado kao na slici.... cijena je bila 400 pola sata , e sad... profesionalna je ....super je bio apartman....tuširanje..piće....veliki krevet....obliže svaki cm....posbno šupak... u seksu sve može sa kondomom....nije dala anal.....i na kraju sam skinuo kondom i napunio joj usta.....prvi puta nije gutala....drugi puta je......Rado ću je opet obići ....
 
Radi radi....moras bit uporan
Bio prosli tjedan
Cesto ju posjecujem kad je u zgu jer lize pak bolje nego itko drugi
Niti pantera, Silvija se gusi
Za 400 sam svrsio prvo kad ga je drkala i lizala pak kao ludjakinja i onda drugi put skoro odmah jer je htila facefuck pravi
Zena je za sve hocu vidit jel bi mogao dp s njom sredit i mozda gang nakon, mislim da nema granica
Dala mi privatan broj
 
Bio prosli tjedan
Cesto ju posjecujem kad je u zgu jer lize pak bolje nego itko drugi
Niti pantera, Silvija se gusi
Za 400 sam svrsio prvo kad ga je drkala i lizala pak kao ludjakinja i onda drugi put skoro odmah jer je htila facefuck pravi
Zena je za sve hocu vidit jel bi mogao dp s njom sredit i mozda gang nakon, mislim da nema granica
Dala mi privatan broj
Ja je zovem stalno i nikako je dobit
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh