Rimmjob

Rekla je meni neka zenska na smokvi da voli lizat šupak i jaja i u isto vrijeme drkati i da joj posaljem slike svoje, al nisam zadovoljio njene kriterije izgledom. Mozda vi imate vise srece. Ime je Ninna26Zg
 

Silvia radi odličan rimjob, najbolji koji sam probao kod naših cura. 400 pola/h, ona je na slikama. Nekada se teško dogovoriti s njom jer je jako brbljava, ali uglavnom pristojna. Srpkinja je i dođe svakih par mjeseci u zg. Za probati, nekom će se svidjeti.
 

Silvia radi odličan rimjob, najbolji koji sam probao kod naših cura. 400 pola/h, ona je na slikama. Nekada se teško dogovoriti s njom jer je jako brbljava, ali uglavnom pristojna. Srpkinja je i dođe svakih par mjeseci u zg. Za probati, nekom će se svidjeti.
Žena izgleda tip top. Nadam se da tako i radi. Što je sve u tih 400 kn?
 
Pozdrav ekipa
Tražim damu koja voli radit rimjob to jest lizat guzu
Ako ima ko za preporuku koju damu da to voli radit neka javi
 
Pozdrav ekipa
Tražim damu koja voli radit rimjob to jest lizat guzu
Ako ima ko za preporuku koju damu da to voli radit neka javi

Idi kod crne pantere, neces pogriješiti.
Bio sam opet pred par dana, pusenje bez kondoma, lizanje guze, jaja, karanje sa kondomom i svrsavanje po faci, tj bilo je nesto izmedu svrsavanja po faci i svrsavanja u usta. I sve za 3 bulje. Znaci zena je top
 
  • Like
reagiranja: one
Jbt bas me zanima jeste li tako lijeni i kad treba jebat?! Imate temu o njoj, procitajte otvorene teme prije nego postavljate i otvarate nove teme. Crna pantera, imas temu o njoj, imas oglas na plavom oglasniku, naslov je zgodna zena 42
 
Da li itko u najnovije vrijeme ima informaciju da neka koja je aktivna i dobro izgleda radi kvalitetan rimjob. Svi linkovi i preporuke su dobro došle.
 
Ima li koja cura da radi rimmjob. Vidio sam na forumu za Silviu ali ona vise nema oglas, pa ako znate za jos neku koja radi samo napisite.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh