Rimmjob

Zašto bi bio dobar rimmjob i kolike su opasnosti da tako pokupiš i zarazu?
Ako ces gledat sad kolko su sanse da pokupiš zaraze, onda bolje se mani ovog sporta . Psihu ces si sjebat samo . Mislim ja ti kažem ovako dobronamjerno a ti kak oces. Kos oralnog su male sanse mada postoje. Najveće su kod analnog ne zaštićenog. Mislim bas ono na pentreciju penisa u anus i to
 

Ako ces gledat sad kolko su sanse da pokupiš zaraze, onda bolje se mani ovog sporta . Psihu ces si sjebat samo . Mislim ja ti kažem ovako dobronamjerno a ti kak oces. Kos oralnog su male sanse mada postoje. Najveće su kod analnog ne zaštićenog. Mislim bas ono na pentreciju penisa u anus i to
Hvala na opširnom odgovoru, ali nisi rekao za rimmjob konkretno. Npr . kolika je opasnost u odnosu na oralni
 
Ma sve iznad 40 pristaje, ali si lud ako si iso spustat cijenu. Zena ti lize supak i davi se na kurcu 30min do 1 sat ti ides spustat cijenu.... Problem je mogu ja rec 40 ali kad dodem na vrata skuzit ce da nemam.
 
Ma sve iznad 40 pristaje, ali si lud ako si iso spustat cijenu. Zena ti lize supak i davi se na kurcu 30min do 1 sat ti ides spustat cijenu.... Problem je mogu ja rec 40 ali kad dodem na vrata skuzit ce da nemam.
Pa računaj da ne žele svi isto (te stvari od kojih uostalom možeš dobit zarazu), ima i onih koji žele samo masažicu pipanje i slično
 


Hvala na opširnom odgovoru, ali nisi rekao za rimmjob konkretno. Npr . kolika je opasnost u odnosu na oralni
Malo veća. Postoji opasnost e. Coli da se prenese iz anusa u vaginu ako primjer radiš rimmjob ženi pa ideš poslje lizat vaginu ima opasnosti da prenese bakteriju. Sto se tiče muškaraca za njih nisam siguran jel postoji opasnost kakve zaraze ako ide pusit nakon toga, ali postoji opasnost zaraze hivom hepatitisom al to opet za onog koji daje rimming ako ima rane u ustima, a i za priimatelja vjerojatno ako se ošteti neka žilica posto su tamo tanke žile i ako se neka ošteti i krene krv i pomiješa se sa slinom postoji rizik. Naravno kod rimminga treba higijena bit na nivou. Poželjno da je dupe obrijani mislim gledam da sam zena nebi lizala dlakave guze. Ako je higejna i ako se ide nježno mislim da nema straha. Zbog tih malih žilica u anusu ovi sto prakticiraju nezaštićene analne odnose su većem riziku od spolno prenosivih bolesti nego da ja Naprimjer odem do neke kurve i pojeb ju bez kondoma.
 
Vise su dopizdile silvija i pantera
Ima li koja druga da tako socno lize pak?
Preporuke dobro dosle
 
Znaci ak sam dobro skuzio Silviju mi nema ni smisla zvati ako sam u svojim srednjim 20ima...steta...a Pantera, jel ona onda prihvaca "mladje", ili? Fakat su mi one, a pogotovo Silvija, zapele za oko za prvi odlazak placenim djevojkama.
 
Znaci ak sam dobro skuzio Silviju mi nema ni smisla zvati ako sam u svojim srednjim 20ima...steta...a Pantera, jel ona onda prihvaca "mladje", ili? Fakat su mi one, a pogotovo Silvija, zapele za oko za prvi odlazak placenim djevojkama.
Pantera bas voli mladje
zakon je
ali zovem zadnjih dana i zvoni jednom i odmah ide na zauzeto
jos nekom?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh