RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Ja sam zvao ovaj broj od ove iz Icica ali ništa nit se javlja nit je na poruku odgovorila, tako da ne znam kako ste vi kontakt ostvarili i dsl je itko bio tamo stvarno
 
Ja sam zvao ovaj broj od ove iz Icica ali ništa nit se javlja nit je na poruku odgovorila, tako da ne znam kako ste vi kontakt ostvarili i dsl je itko bio tamo stvarno
Trebao sam sad u 11:30h ali mi je iskrsnulo pa sam otkazao.
Javila se na whatsapp ujutro i pitao za sutra pa je poslala da se kasnije javi.
S time da ujutro vidio sinoc u 2:00 poslala sliku koju sam ju pitao jucer popodne..
 
Za €100 sat, još domaća cura ( ako nije zajeb! ) svi pitaju a nitko da dogovori susret i isproba. Ajte onda na ege pa plati te €250. Da živim bližje, odma bi riješio zagonetku. Ajmo momci u akciju! 🤣🫡
 
Decki moji dragi ,
Ne pisem puno na forumu ali citajuci jucer i danas nesto me tjera na to.
Siguran sam da je dosta nas bilo sa malom iz Icica ali niko nece da pise recenziju i to je u redu . Neko ce reci da forum sluzi da se razmjenjuju iskustva kako pozitivna tako i negativna i to je tocno ali....
Kako je toj osobi o kojoj se pise bilo pozitivno ili negativno , kako se ona osjeca...pokusajte se staviti u njen polozaj. Ona to vj. ne zeli jer da zeli pozitivnu recenziju tj vise posla nasla bi nacin da to i ostvari.
Savjet mladima od starijeg barbe.....previse pitanja i potpitanja , imate oglas u kojem pise da ima cini mi se 25 g. , neko je napisao oral 50 sex 100.
Pa sta bi vi da ona vas nazove i ponudi se
Nazovi, salji pp ostvari kontakt i dogovaraj.
50 ili 100 je nis , ko ne riskira ne profitira.
 
Nego jesu li svi ovdje zabrijali na pretty woman ili ima i normalnih koji će je otići izjebati i javiti ostalima vrijedi li mala kurvica ićemu ili ne? A da osnujemo i neki fond za pomoć? Grupu tu na forumu već imaju koliko vidimo. Ošlo sve u kurac pa i muški koji ne mogu naći pičku pa im se uvlače dok im se one smiju.
 
Za €100 sat, još domaća cura ( ako nije zajeb! ) svi pitaju a nitko da dogovori susret i isproba. Ajte onda na ege pa plati te €250. Da živim bližje, odma bi riješio zagonetku. Ajmo momci u akciju! 🤣🫡
Ajde javljam se kao dobrovoljac za akciju ovaj vikend 💪 (ako stignem i ako nije zajeb, naravno 🤣)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh