RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Za €100 sat, još domaća cura ( ako nije zajeb! ) svi pitaju a nitko da dogovori susret i isproba. Ajte onda na ege pa plati te €250. Da živim bližje, odma bi riješio zagonetku. Ajmo momci u akciju! 🤣🫡
 
Decki moji dragi ,
Ne pisem puno na forumu ali citajuci jucer i danas nesto me tjera na to.
Siguran sam da je dosta nas bilo sa malom iz Icica ali niko nece da pise recenziju i to je u redu . Neko ce reci da forum sluzi da se razmjenjuju iskustva kako pozitivna tako i negativna i to je tocno ali....
Kako je toj osobi o kojoj se pise bilo pozitivno ili negativno , kako se ona osjeca...pokusajte se staviti u njen polozaj. Ona to vj. ne zeli jer da zeli pozitivnu recenziju tj vise posla nasla bi nacin da to i ostvari.
Savjet mladima od starijeg barbe.....previse pitanja i potpitanja , imate oglas u kojem pise da ima cini mi se 25 g. , neko je napisao oral 50 sex 100.
Pa sta bi vi da ona vas nazove i ponudi se
Nazovi, salji pp ostvari kontakt i dogovaraj.
50 ili 100 je nis , ko ne riskira ne profitira.
 
Nego jesu li svi ovdje zabrijali na pretty woman ili ima i normalnih koji će je otići izjebati i javiti ostalima vrijedi li mala kurvica ićemu ili ne? A da osnujemo i neki fond za pomoć? Grupu tu na forumu već imaju koliko vidimo. Ošlo sve u kurac pa i muški koji ne mogu naći pičku pa im se uvlače dok im se one smiju.
 
Za €100 sat, još domaća cura ( ako nije zajeb! ) svi pitaju a nitko da dogovori susret i isproba. Ajte onda na ege pa plati te €250. Da živim bližje, odma bi riješio zagonetku. Ajmo momci u akciju! 🤣🫡
Ajde javljam se kao dobrovoljac za akciju ovaj vikend 💪 (ako stignem i ako nije zajeb, naravno 🤣)
 
Trebao sam sad u 11:30h ali mi je iskrsnulo pa sam otkazao.
Javila se na whatsapp ujutro i pitao za sutra pa je poslala da se kasnije javi.
S time da ujutro vidio sinoc u 2:00 poslala sliku koju sam ju pitao jucer popodne..
Ja poslao poruku na mail i na wapp ali se ne javlja. Je li ona stalno u Ičićima?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh