Red sonja

Pozdrav. Hvala ti na informaciji za broj, novi sam ovdje pa nemam pojma niočemu sasa sam pročitao ovaj forum i vidim sve pozitivne komentare za Sonju medutim koliko sam shvatio dosta tesko je doci do nje pa ako netko može pomoći u vezi toga bilo bi mi drago i bio bih zahvalan. Nemojte se ljutiti na povecoj poruci ali mi slavonci smo malo smotani.🙂
 
Ljudi moji dali itko moze reci kako do Sonje? Ako je broj sa trece stranice dobar a valjda je niti se itko javlja a ni na poruku ne odgovara pa ako bilo tko neki savjet bio bih zahvalan.
 
Sonja daj mi šansu ako Boga znaš.. godinama te sanjam i lovim, al izgleda da nisam uporan bio haha.. za me si ko mit😂😂😂
Ajde da te nešto pitam...a slobodni su i drugi odgovoriti(viš kak sam dobra:D)....zašto mi dosta njih koji pišu poruke u istom stilu, kad im odgovorim zajebu dogovor? I molim savjet...znam, glupa sam, lova se uzima unaprijed...ali prečesto mjerim po svom laktu i vjerujem ljudima....znači gospodin je nakon što smo obavili transakciju usluge odglumio da je zaboravio kovertu doma....i taaakoooo mu je bilo neugodno i bilo ga je taaakooo sram da je otišao s obećanjem da dolazi popodne, ali ga je bilo presram javiti se više? Da se pozovem na ljudskost ili?
 
Ajde da te nešto pitam...a slobodni su i drugi odgovoriti(viš kak sam dobra:D)....zašto mi dosta njih koji pišu poruke u istom stilu, kad im odgovorim zajebu dogovor? I molim savjet...znam, glupa sam, lova se uzima unaprijed...ali prečesto mjerim po svom laktu i vjerujem ljudima....znači gospodin je nakon što smo obavili transakciju usluge odglumio da je zaboravio kovertu doma....i taaakoooo mu je bilo neugodno i bilo ga je taaakooo sram da je otišao s obećanjem da dolazi popodne, ali ga je bilo presram javiti se više? Da se pozovem na ljudskost ili?
Meni isto nisi tražila unaprijed i sve je bilo u redu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh