Punta Križ Sex

Pa dobro veceeerr... Stara opsesija zaborava nema, jel..Ok,ok,ja sam kriva, uvijek sam se u svemu trudila biti nezamjenjiva.. Dobivam vase mailove preko frendice da cmoljite i ispitujete jesam se udala hahaha.. Nisam jos, ali mozda uskoro.. Tek nedavno, odnosno ovo ljeto sretoh covjeka koji je muskarac u svakom smislu u kojem vi, jebiga, niste.. Sto da vam kazem, iako sam ateist mogu reci da me visa sila sacuvala od svih psihicki bolesnih ljudi ovdje. Mislim da bi kolektivno trebali krenuti raditi na sebi, svojim traumama,kod strucnog lica jer vidim da nema pomaka...Nemam financijske potrebe vratiti se u ovaj posao jer iskreno, zaradujem svaki mjesec sve vise i pokrivam sve troskove zivota u kojem nikad nisam stedjela. Ni sebe, ni pare😉 To je tako kad od malena imate radne navike, fokus, izdrzljivost i mentalnu stabinost. Nisu vam skupe cak ni djevojke od 200 e haha..Za neko vrijeme prelazim na inozemno trziste jer mislim da se ovdje nemam vise s kim porediti.. Zabavno mi je citati vase kuknjave o tome kak vas kurve ne vole, a vi im dajte pola mj place, iako se ne javljam dok nisam spomenuta, a i za to me boli k iskreno, mozda mi je malo postalo sve previse lako u zivotu pa da zakuhamo... Nikad ja nisam vukla vas za sobom, vi ste trcali za mnom, vecina, a i oni koji nisu bolje da nisu.. Meni ste bili samo jedan od izvora prihoda (klijenti) i sredstvo za gladjenje mog poznatog ega ili za sprdnju(forumasi koji nisu bili klijenti)... E da, znam tko si jer jebiga, JA sve znam i UVIJEK znam s kim pisem i tko se skriva iza kojeg nicka.. Samo me boli k(da i za tebe).. Posjedujem talente koje vi nemate🧙‍♀️ Zelim vam da nadete mir, da se izlijecite uz naporan rad na sebi, zaradite pare i postanete muskarci, ne drkadzije😺
Kurva je kurva samo se na različitim jezicima različito piše. Bila ona čistačica ili putem naišla na diplomu. Pametna šuti, ona koja nije? E ona pokušava u prvoj klupi crkve (ili na forumima) tražiti iskupljenje.
Ali je i dalje kurva.
Ne vjeruješ?
Pitaj dijete ako ga ikad dobiješ.
 
lako to što imaš malog, teže je to što si glup ko stup i lažovčina.
pošto si pokazao da si isključivo trol koji ne zna ništa drugo nego vrijeđati i lagati više neču odgovarati na tvoje uvrijede i ostalo da više ne gušimo ovu super temu,a ti uživaj u napuštenim autima(vjerojatno iz njega vrebaš i drkaš pošto nemaš kitu s kojom se ne moraš sramotiti),ugodan dan ti želim...
 
pošto si pokazao da si isključivo trol koji ne zna ništa drugo nego vrijeđati i lagati više neču odgovarati na tvoje uvrijede i ostalo da više ne gušimo ovu super temu,a ti uživaj u napuštenim autima(vjerojatno iz njega vrebaš i drkaš pošto nemaš kitu s kojom se ne moraš sramotiti),ugodan dan ti želim...
Ne vrijeđam te ja, pobogu. Pa činjenica je da si glup i da lažeš, dokazano. Iznošenje činjenica nije vrijeđanje već stanje stvari. Pa nemaš konkretnog odgovora tako da u biti sve dublje toneš u mulj lažući, jebi ga.
 
Bas ste usrali temu, ko mala djeca prepirke, ako ste iznad 25 ovo je zalosno


Zanimljivo, jel te ne napastuju ove drkadzije? Ili oni vise idu na parove kad su u akciji?
Sigurno ti mnogi prilaze ako ovako izgledas
Koju temu? Ahahahahaha, je, je, izgleda ko na avataru. Mislim ono, koji ti je kurac?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh