Punta Križ Sex

Evo malo svježih info s crvene luke, prošetao sam malo duž plaže di je šumica i na plaži nekoliko parova (srednjih godina) u laganoj akciji i pogledavali su prema meni kao prolazniku. U šumici također akcija stariji par pa sad zainteresirani mogu probat. Mlađi parovi mi se cak pogledima cinili kao da bi htjeli drustvo
Gdje je crvena luka?
 
Iduci tjedan cu iz zg za punta križ....ima neki par ili cura koja bi samnom? Vracamo se isti dan, jednodnevni izlet haha
 
Moze neki info.u vezi punte...Došao bi u nedjelju tamo prvi puta..može neke točne lokacije di je najbolje i kako funkcionira sve?
 
Moze neki info.u vezi punte...Došao bi u nedjelju tamo prvi puta..može neke točne lokacije di je najbolje i kako funkcionira sve?
Napisani romani vec upisi u navigaciji i dopeljat ce te,samo dodji cim ranije jel jucer vec u 10 nisi imao di rucnik stavit dolazimo tamo cesto al jucer je bio vrhunac koliko ljudi bilo!!!
 
Planiram otic s jednom curom tamo, tražimo neki par mlađi.. Da se naci? Prvi put bi sad isli pa da bas ne potezemo bezveze kilometre ako ko ima iskustva
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh