Punta Križ Sex

Evo da ja napisem svoje misljenje. Odlucio u sklopu ljetovanja ukrasti 2 dana za odlazak na Puntu. Nikad nisam bio na nudistickoj, a kamoli na plazi ovog tipa. Prvi dan sam dosao tamo oko 17 i bio je radni dan. Krenuo po plazi i kad sam vidio prve gole ljude skinuo se i krenuo u pustolovinu. Bilo je ljudi i isprva mi se cinilo puno sve dok danas ( nedjelju) nisam dosao negdje oko 15 i bilo je krcato. Prvi dan mi je iskustvo bilo odlicno. Malo se okupao, prosetao po plazi, pogledao malo parove kojih nije bilo mozda vise od 50ak. Ima svega, mene su zanimala zenska tijela svih velicina i oblika. Skuzio da su tamo u kaficu svi obuceni pa se obukao i popio hladno pivo. Malo opet setao i nabasam u sumicu na klupi kako lik jebe zenu, obrnuta cowgirl poza. Pitam mogu gledat, veli ok, zena neka luda nabija se zestoko. Veli mi da se priblizim i pocne mi pusit. Kak je meni to se ful napeto i kako sam bio poprilicno napaljen svrsio za 5 minut. Prije svrsavanja pitam na engleskom dal mogu svrsit u usta i dobijem pozitivan odgovor. Sve je progutala. Reko idem ja sad. Bila na plazi neka milf/gilf plava. Njoj dao kompliment da super izgleda. Otisla ona u sumicu i pocela drkati i pusiti kite par likova. Dodem i ja malo ju diro po picki, sisama, guzici. Drka ona meni i pita kaj ti nisi malo prije svrsio... Ma reko nema veze. Kurac mi opet za cas bio opet spreman. Doduse sumnjam da bi svrsio opet tako brzo. Malo se igrao s njom pa otisao. Na kraju hodam po tim utabanim stazicama okolo i pozove me neki svabo na stranu. Tam on i plava mala arijevka i pita me on dal mu hocu dirati zenu. Bila malo napeta atmosfera, muzu znoj curi sa cela, a ovoj neugodno. Al malo smol toka tipa kak se zoves, odakle si... I mala se opustila. Reko joj da skine suncane da joj vidim oci. Bila je slatka bas, kak bi se reklo ko djevojka iz susjedstva haha. Rekli da imaju troje klinaca i da su novi u swinganju pa su jos sramezljivi tj. zena je sramezljiva. Drkala mi neko vrijeme, nisam napisao da muz nije dao da ju diram po picki. Bio kraj nas jos neki decko grdi sa ful malim kurcem kojeg su pozvali iza mene pa sam bio malo uvrijeden. Par debelih dlakavih likova je muz otjero. Jos ga pitam kaj zena voli samo mrsave kaj je potvrdio. Drkala mi dok mi nije dosadilo, velim ja da moram ici. Obucem se, odem u onaj udaljeniji birc, narucim jos jednu pivu. Malo sjedim i promatram. Ekipa se druzi, jede, zabavlja. Doso neki lik i poceo neke svapske pjesme pustati, kao neko jodlanje, harmonika. Reko to je to od mene. Prvi dan iskustvo mi bilo predobro. Napisem osvrt na danas mozda kasnije.
Jucer smo i mi bili..bila je ludnica
 
Ja i moja partnerica bili jucer prvi put na punta krizu...dosli oko 13 sati..sparkali se i uputili se u sumicu..stavili rucnike i skinuli se..ona je doduse imala lagano mengu pa je ostala u kratkom dopicnjaku i nju sam ostavio u sumici a ja otisao se bacit u vodu..i ono..hrpa likova drka kite..par parova dok sam prolazio se sexalo,sa tim da je na plazi 2 para mislim na napuhanom madracu bio dobar sex..dudlanja i njih dvije su se sevile medusobno..kita mi htjela eksplodirat pa sam otisao u more i vratim se u sumicu i moja dama mi ga pocne drkati ali se prepala desetak likova koji su je okruzili pa smo se povukli u kafic i gledali kako se parovi sexaju..ja se jos kupao i gustao gledajuci akciju iz blizine..ali da mi partnerica nije imala mengu dao bi da ju poseve dobro u sumici
Mogli bi se dogovoriti pa da idemo možda zajedno pa da se malo pozbavamo. Koliko imate godina vi i vaša žena? Ja sam iz Slovenije i imam 23 godina. Jako bi volio da jebem nekvo dobro milficu ili makar gilficu ono baš volio.
 
Cao svima,

juce sam bio (30god) prvi put na ovoj plazi i bila je ludnica, tolika seksualna energija, ne mogu opisati. Odsedam u tu blizu i hteo bih da pitam, kad je najbolje doci? Bio sam danas oko 18, nije bilo nesto mnogo akcije uglavnom likovi. Pridjoh par zena, kao jesi sama, ono sve sa muzevima, tako da ne kapiram bas koncept. Ali sam otvoren i ako ima neki poziv da se pridruzim :)

Poz
 
evo i moje iskustvo od proslog vikenda :) dosao oko 3, plaza krcata. Prije restorana neki par je imao akciju u kamperu, ljudi su cekali ispred da udu valjda...na plazi akcij na svakom koraku, u moru jedna plavusa pusila dvojici, dosao jedan par i zena pocela pusat svima, mogao si joj radit sta god zelis...u sumici bile dvije zene starije s muzevima, poceo gangbang...parovi dolaze gledat, drkaju muzeivma dok se drugi karaju, uglavnom lijepo za dozivjet
 
Iduci tjedan jedan dan bi se zaletio iz zg do punta križa...ima li kakav par ili cura da ne idem sam? Moj trosak
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh