Punta Križ Sex

Najjednostavnije: Rovinj pa do kampa Amarin,na kraju je kruzni tok i tu udes na makadam i ne skreci nigdje....potom ces proci jedan restoran,pa doci do jednog bara na plazi kojeg moras obici ako si sa autom,i onda dolazis do drugog beach bara i to je to.Put je sirok ali jako prasnjav.
Ja sam pjeske isao pa vjv zato..
 
Je bio tko zadnjih dana?
Bili smo ja i moja devojka danas prvi put. Bilo je onako dosta parova koji su sve radili. Problem su solo muskarci koji kao hijene setaju ( neki i trce ) od jedne tacke do druge. Cim smo se poceli samo najnormalnije maziti, bilo ih je desetak oko nas i poceli da ostre kitu. Tu smo stali odmah. Cudno je bilo i videti da neki muskarci telefonom snimaju na plazi ( nama je to šok bio ). Koja su pravila za mobile na plazi?
 
Bili smo ja i moja devojka danas prvi put. Bilo je onako dosta parova koji su sve radili. Problem su solo muskarci koji kao hijene setaju ( neki i trce ) od jedne tacke do druge. Cim smo se poceli samo najnormalnije maziti, bilo ih je desetak oko nas i poceli da ostre kitu. Tu smo stali odmah. Cudno je bilo i videti da neki muskarci telefonom snimaju na plazi ( nama je to šok bio ). Koja su pravila za mobile na plazi?
Pravilo je kada izvadi mobitel da uzmes kamen i pogodis ga u glavu, strogo zabranjeno je snimanje, atmosfera je na plazi ocajna
 
evo bio danas tamo...na plazi svako toliko neka akcija, najbolja su bila dva para zajedno koji su radili razne egzibicije stalno....jedna zena je dok ju je muz jebao iz mora na stijeni pusila svima, mogao si ju dirat bez beda...u sumici svako toliko akcija isto, jedna zena je pusila dvojici i poslije se legla i mogao si doc do nje da ti ga zdrka i svrsis joj po tijelu
 
Najbolje je kad padne mrak, snimis premi dana i kad idu s plaze zenke se bas tjeraju napunio sam jednoj picku dva puta dok je pusila decku
 
Apsolutno da je.
Ali vi soleri(vecina) imate krivi nastup.
To grupno priblizavanje i drkanje je cesto demotivirajuce.Probajte drugaciji pristup-ljudski,dami dati kompliment,zapocet neki suvisli razgovor itd... nisu svi parovi tamo da bi zenu jebali njih petorica i slicno_Obicno su i takve zene blagi uzas.
Lijwpo si napisao ljudi uopce ne kuze
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh