OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Dal mi moze netko poslati link od telegrama, slucajno sam obrisao kanal, znate me sigurno zbog agate (da ne bi pomislili da sam neki random lik)
 
Povremeno drži profil a nikad nijedne recenzije, fake? mamac?

Mislim da ti je to bila "giulia iz belgije"


Mislim da je ona bila iza ovog profila i onda:

Naravno nije sigurno da je i sad tu. Idi pa vidi i javi...
 
Pozdrav ekipa, može li link za grupu. Obrisan, ne kužim zasto, nisam smetao, nisam zajebavao, nisam ništa ni komentirao doduše ali i ne mogu jer imam neke probleme…ali volim ipak nešto pročitati …inače ekipa super ste..hvala unaprijed …bit ću dobar kao i do sada😉
Jel si napisao koju recenziju? Naravno nisi. Za čitanje imaš novine prijatelju.
 
Pa ta grupa se svodi na EGE djevojke, a vi ne idete na EGE djevojke. Sve vam je dostupo i ovako.
Samo čitate ili pitate za domaće, šta će vam ta grupa?
 
Pa ta grupa se svodi na EGE djevojke, a vi ne idete na EGE djevojke. Sve vam je dostupo i ovako.
Samo čitate ili pitate za domaće, šta će vam ta grupa?
ahahahha.. ma dajba grupa kolektivnih retardiranih budala.. ta grupa je forum u manjem obliku, ali ima ih koji vole i da citaju kak je netko jebavo neku i sta joj je radio itd.. polu-peskiri :)
 
Vidim agencije su me shvatili ozbiljno... vrlo dobro.
Pošaljite malo i Ruskinja i Azijatkinja u Osijek malo za promjenu.
Ako želite sigurnost za sebe i za vaše radnice, šaljite više dobrih prostitutki u Osijek.
Ja sam taj koji od sada kontrolira EGE. Ako želite zaradu, znate što vam je činiti.
Ako su vam cure pristojne i odrade posao kako treba... neće biti problema.
Imam nekoliko njih koji rade uz mene, i bude li nekome loša usluga, ili budu cijelo vrijeme bile po mobitelima, umjesto radile posao za koje su plaćene, samo obavjestim svoje kolege koji su policajci da obave svoj posao. Želim vam ugodan dan.
 
Vidim agencije su me shvatili ozbiljno... vrlo dobro.
Pošaljite malo i Ruskinja i Azijatkinja u Osijek malo za promjenu.
Ako želite sigurnost za sebe i za vaše radnice, šaljite više dobrih prostitutki u Osijek.
Ja sam taj koji od sada kontrolira EGE. Ako želite zaradu, znate što vam je činiti.
Ako su vam cure pristojne i odrade posao kako treba... neće biti problema.
Imam nekoliko njih koji rade uz mene, i bude li nekome loša usluga, ili budu cijelo vrijeme bile po mobitelima, umjesto radile posao za koje su plaćene, samo obavjestim svoje kolege koji su policajci da obave svoj posao. Želim vam ugodan dan.
I mi pratimo tebe ;)
Kako ti volis "uvjetovati" tako se i tebe posebno prati i ceka se kontra u slucaju da ti poduzmes takve korake kakve navodis,ja bi volio iskreno da te ne poslusaju pa da poduzmes sto si naumio da lupimo kontru i da svi uzivamo😘
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh