OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pa ta grupa se svodi na EGE djevojke, a vi ne idete na EGE djevojke. Sve vam je dostupo i ovako.
Samo čitate ili pitate za domaće, šta će vam ta grupa?
ahahahha.. ma dajba grupa kolektivnih retardiranih budala.. ta grupa je forum u manjem obliku, ali ima ih koji vole i da citaju kak je netko jebavo neku i sta joj je radio itd.. polu-peskiri :)
 
Vidim agencije su me shvatili ozbiljno... vrlo dobro.
Pošaljite malo i Ruskinja i Azijatkinja u Osijek malo za promjenu.
Ako želite sigurnost za sebe i za vaše radnice, šaljite više dobrih prostitutki u Osijek.
Ja sam taj koji od sada kontrolira EGE. Ako želite zaradu, znate što vam je činiti.
Ako su vam cure pristojne i odrade posao kako treba... neće biti problema.
Imam nekoliko njih koji rade uz mene, i bude li nekome loša usluga, ili budu cijelo vrijeme bile po mobitelima, umjesto radile posao za koje su plaćene, samo obavjestim svoje kolege koji su policajci da obave svoj posao. Želim vam ugodan dan.
 
Vidim agencije su me shvatili ozbiljno... vrlo dobro.
Pošaljite malo i Ruskinja i Azijatkinja u Osijek malo za promjenu.
Ako želite sigurnost za sebe i za vaše radnice, šaljite više dobrih prostitutki u Osijek.
Ja sam taj koji od sada kontrolira EGE. Ako želite zaradu, znate što vam je činiti.
Ako su vam cure pristojne i odrade posao kako treba... neće biti problema.
Imam nekoliko njih koji rade uz mene, i bude li nekome loša usluga, ili budu cijelo vrijeme bile po mobitelima, umjesto radile posao za koje su plaćene, samo obavjestim svoje kolege koji su policajci da obave svoj posao. Želim vam ugodan dan.
I mi pratimo tebe ;)
Kako ti volis "uvjetovati" tako se i tebe posebno prati i ceka se kontra u slucaju da ti poduzmes takve korake kakve navodis,ja bi volio iskreno da te ne poslusaju pa da poduzmes sto si naumio da lupimo kontru i da svi uzivamo😘
 
I mi pratimo tebe ;)
Kako ti volis "uvjetovati" tako se i tebe posebno prati i ceka se kontra u slucaju da ti poduzmes takve korake kakve navodis,ja bi volio iskreno da te ne poslusaju pa da poduzmes sto si naumio da lupimo kontru i da svi uzivamo😘
Sviđa mi se tvoj stil, ali razmisli dobro prije nego što opet napišeš. Mislim da tebi i ostalima nebi odgovaralo da bude pustoš u Osijeku.
 
Sviđa mi se tvoj stil, ali razmisli dobro prije nego što opet napišeš. Mislim da tebi i ostalima nebi odgovaralo da bude pustoš u Osijeku.
slade bi mi bilo tebe razotkriti ;) posto ti sve znas u sve si upucen,mislis da drzis sve u saci,postoje ljudi koji za tebe znaju malo vise nego sto ti mislis da se zna. ne volim ljude koji uvjetuju ucjenjuju ultimatume postavljaju uhode prijete itd takve ljude s apetitom volim razotkriti gospodine ......;)
 
slade bi mi bilo tebe razotkriti ;) posto ti sve znas u sve si upucen,mislis da drzis sve u saci,postoje ljudi koji za tebe znaju malo vise nego sto ti mislis da se zna. ne volim ljude koji uvjetuju ucjenjuju ultimatume postavljaju uhode prijete itd takve ljude s apetitom volim razotkriti gospodine ......;)
Ne postoje ljudi koji za mene znaju... niti će ikada saznati.
A ti pronađi nekog drugog za zezanje. Nemam vremena za pijune.
 
ahahahha.. ma dajba grupa kolektivnih retardiranih budala.. ta grupa je forum u manjem obliku, ali ima ih koji vole i da citaju kak je netko jebavo neku i sta joj je radio itd.. polu-peskiri :)
Ako nečete surađivat tamo i ako će te gledat samo šta pišemo onda ne zaslužujete bit u toj grupi.
Ljudi idu kod cura i pišu recenzije. Ti i itsme ste sigurno pimpovi ili samo neki likovi sa strane koji neznaju šta će radit.
 
Osnujte svoju grupu pa pišita šta hočete tu se pišu recenzije a ne svađe i takve netrebamo u grupi.
 
Ako nečete surađivat tamo i ako će te gledat samo šta pišemo onda ne zaslužujete bit u toj grupi.
Ljudi idu kod cura i pišu recenzije. Ti i itsme ste sigurno pimpovi ili samo neki likovi sa strane koji neznaju šta će radit
Aj molim te mene ne uzimaj u svoja usta u smislu toga sto navodis,hvala lijepo,ako imas kakvih pitanja ili ako ti nesto nije jasno javi se slobodno pvt ovdje pa ti lijepo objasnim.
 
Ja sam ju kontaktirao s dva broja i nema odgovora.
Na Whatsup vidim dvije sive kvačice znaci primila je poruku, ali nikad ih nije pročitala.
Šteta, slike su top top. Volio bih to probati
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh