OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Danas bio kod Lare:

Prekrasna mlada djevojka. Najljepša i najbolja kod koje sam bio do sada. Sve na svom mjestu, kao bombončić. Mrtvom bi se digao. Oral bez, i to radi vrhunski. Imam malo debljeg i većeg...guta skoro do kraja. Akcija uredna s kondomom. Sve preporuke. Prilikom kontakta pošalje kratki video...puno ljepša i zgodnija nego na slikama. I mlada...jako mlada...
 
Vjerojatno je grupa puna ko cep pa neptima više, ja sam novi i nemam bas iskustva s ovima s ege pa me samo zanima savjet kod koje otici u sb
 
Vjerojatno je grupa puna ko cep pa neptima više, ja sam novi i nemam bas iskustva s ovima s ege pa me samo zanima savjet kod koje otici u sb
Vidi sve ti se svodi na metodu pokusaja pogreske.
Izaberi neku, probaj naci recenziju ako ima i onda kreces sa dopisivanjem. Probaj dogovoriti sta zelis i kolko je to veselje.
Kada prodjes prvu onda si zapravo najebo jel em je sport zarazan em je skup.
 
Danas bio kod Lare:

Prekrasna mlada djevojka. Najljepša i najbolja kod koje sam bio do sada. Sve na svom mjestu, kao bombončić. Mrtvom bi se digao. Oral bez, i to radi vrhunski. Imam malo debljeg i većeg...guta skoro do kraja. Akcija uredna s kondomom. Sve preporuke. Prilikom kontakta pošalje kratki video...puno ljepša i zgodnija nego na slikama. I mlada...jako mlada...
Evo da potpišem recenziju, bio sam jučer i mala je top. Pušenje jedno od boljih, a i seks je odličan. Plus je vedra nije neka nadrkana. Ostao sam čak i malo duže od dogovorenog vremena... 10/10
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh