OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pitanje momci dali vam one same šalju poruke ja u zadnja dva dana dobijam poruke a nisam ih kontaktirao
Da, međusobno si one javljaju i šalju informacije o klijentima (Isto kao i mi o njima). Tako da ako si bio kod neke prije i ostavio dobar dojam (da si normalan lik) onda ce ti se javljati neka sljedeća kad bude dolazila.

Ali uzmi u obzir da ove što rade preko agencija to isto rade, samo što tipkaš s pimpovima.
 
Da, međusobno si one javljaju i šalju informacije o klijentima (Isto kao i mi o njima). Tako da ako si bio kod neke prije i ostavio dobar dojam (da si normalan lik) onda ce ti se javljati neka sljedeća kad bude dolazila.

Ali uzmi u obzir da ove što rade preko agencija to isto rade, samo što tipkaš s pimpovima.
U 97% slucajeva tipkas sa pimpovima ili telefonistima.
 
Čitam unazad zadnjih 5 - 6 stranica i zapravo mi je sad jasno zašto se ona telegram grupa napravila - pa tu ne znaš tko koga jebe tj u ovom slučaju kog jebemo 😂😂 ajd ako nekome nije greda da me se ubaci u grupu 🤷‍♂️
 
Jel se ko dogovorio s putenom ili je oglas eto. Slike su njene al od prije 10 godina sam je pitanje jel prometuje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh