OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bolje i prosjecan nego koristit lazne slike s neta i lagat da imas 25 cm, a u stvarnosti vjerojatno imas 8 😂
I nije problem sto imas pravopisne greske, vec sto imas iste kao i Lucifer 😂😂
Stalno hvalite jedan drugog kako ste najbolji jebaci, nimalo sumnjivo brate 😂
I lazete o nekim trojkama koje se vjerojatno desavaju samo u tvojim fantazijama.
Pratim forum,ne komentiram.
Ddd2 i lucifer,radi se definitivno o istom liku,koji ne poznaje hrvatski pravopis,znači nisu to samo pravopisne greške(mada su identične,a za normalnog čovjeka i sramotne),već totalna nepismenost.Lik hvali samoga sebe,sve u superlativima,a iz načina pisanja se vidi da je isti ispod prosječno inteligentan.To što si ti napisao da se radi o istome liku vidljivo je i iz aviona. Najbolje su mi one fore kako on nabija,razvaljuje,poslije njega, rupe u zemlji ostaju.Čovjek ovdje liječi svoje frustracije i mislim da njegovo pisanje nitko niti ne shvaća ozbiljno, već služi samo za dokazivanje inferiornosti naspram takvih likova.
P.s. Drstr14 jedini koji piše istinite recenzije (provjereno mnogo puta) .
 
Sta kazete na ideju da se napravi Telegram grupa za EGE cure gdje cemo dijeliti informacije, prvenstveno kada su dobri dealovi u pitanju, tu mislim na popuste i koja je cijena koju smo dogovorili za odredjenu curu.

Ako bude bar 10 lajkova na ovom postu, pravim grupu i saljem van privatnu poruku sa linkom.(onima koji su lajkali) :)
Ima nas 28 u grupi za sada i ima dosta dobrih informacija kada su EGE cure u pitanju.

Dosta brze se dolazi do informacija, dijeli se vise detalja.

Ako zelite u grupu, mozete mi se javiti privatnom porukom.

Price o lokalnim kurvama, “mercedusama” i slicno…toga tamo nema.
 
Pratim forum,ne komentiram.
Ddd2 i lucifer,radi se definitivno o istom liku,koji ne poznaje hrvatski pravopis,znači nisu to samo pravopisne greške(mada su identične,a za normalnog čovjeka i sramotne),već totalna nepismenost.Lik hvali samoga sebe,sve u superlativima,a iz načina pisanja se vidi da je isti ispod prosječno inteligentan.To što si ti napisao da se radi o istome liku vidljivo je i iz aviona. Najbolje su mi one fore kako on nabija,razvaljuje,poslije njega, rupe u zemlji ostaju.Čovjek ovdje liječi svoje frustracije i mislim da njegovo pisanje nitko niti ne shvaća ozbiljno, već služi samo za dokazivanje inferiornosti naspram takvih likova.
P.s. Drstr14 jedini koji piše istinite recenzije (provjereno mnogo puta) .
Pazi lika znaći. Registrira se opet pod drugim imenom i opet podprcava.I još sam sebe podržava.
Ti si sad definitivno isti lik. I prestani više s tim svojim djetinjastim ispadima.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh