OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pratim forum,ne komentiram.
Ddd2 i lucifer,radi se definitivno o istom liku,koji ne poznaje hrvatski pravopis,znači nisu to samo pravopisne greške(mada su identične,a za normalnog čovjeka i sramotne),već totalna nepismenost.Lik hvali samoga sebe,sve u superlativima,a iz načina pisanja se vidi da je isti ispod prosječno inteligentan.To što si ti napisao da se radi o istome liku vidljivo je i iz aviona. Najbolje su mi one fore kako on nabija,razvaljuje,poslije njega, rupe u zemlji ostaju.Čovjek ovdje liječi svoje frustracije i mislim da njegovo pisanje nitko niti ne shvaća ozbiljno, već služi samo za dokazivanje inferiornosti naspram takvih likova.
P.s. Drstr14 jedini koji piše istinite recenzije (provjereno mnogo puta) .
Pazi lika znaći. Registrira se opet pod drugim imenom i opet podprcava.I još sam sebe podržava.
Ti si sad definitivno isti lik. I prestani više s tim svojim djetinjastim ispadima.
 
Pitanje momci dali vam one same šalju poruke ja u zadnja dva dana dobijam poruke a nisam ih kontaktirao
Da, međusobno si one javljaju i šalju informacije o klijentima (Isto kao i mi o njima). Tako da ako si bio kod neke prije i ostavio dobar dojam (da si normalan lik) onda ce ti se javljati neka sljedeća kad bude dolazila.

Ali uzmi u obzir da ove što rade preko agencija to isto rade, samo što tipkaš s pimpovima.
 
Da, međusobno si one javljaju i šalju informacije o klijentima (Isto kao i mi o njima). Tako da ako si bio kod neke prije i ostavio dobar dojam (da si normalan lik) onda ce ti se javljati neka sljedeća kad bude dolazila.

Ali uzmi u obzir da ove što rade preko agencija to isto rade, samo što tipkaš s pimpovima.
U 97% slucajeva tipkas sa pimpovima ili telefonistima.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh