OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Samo treba bit dobar s njom i vratit će ti na nezaboravan način 😋. E i da ti zahvalim jučer sam bio sa onom curom od koje si mi dao instagram. Ako ima još netko instagram profile od cura koje se vole jebavat takozvane drolje javite mi putem poruke znam i ja još par takvih pa će mo si podjelit međusobno😀
DAj neki info broj ili link od instagrama
 
Samo treba bit dobar s njom i vratit će ti na nezaboravan način 😋. E i da ti zahvalim jučer sam bio sa onom curom od koje si mi dao instagram. Ako ima još netko instagram profile od cura koje se vole jebavat takozvane drolje javite mi putem poruke znam i ja još par takvih pa će mo si podjelit međusobno😀

Samo treba bit dobar s njom i vratit će ti na nezaboravan način 😋. E i da ti zahvalim jučer sam bio sa onom curom od koje si mi dao instagram. Ako ima još netko instagram profile od cura koje se vole jebavat takozvane drolje javite mi putem poruke znam i ja još par takvih pa će mo si podjelit međusobno😀
DAj neki info broj ili link od instagrama
 
to ni nemos jebat osim ako si peskir.. cemu pisanje o tome...
Legić znam sta je A bon jer sam radio na to varao vas budale hahahhaha na instragamu. Pali ste kao kruskice na grani mislim dečki ne sda bas ti nego opcenito dečki! Posalji A bon dobijes slike.... Ha ha ha to samo naivna budala radi preko a bona! Tako da nisam taj lik koji cu padati na takve gluposti boolje biti kako si napisao peskir nego naivna budala.
Razmisli sta je A bon i kome saljes A bon
 
Puno njih na EGE su fejk ovih dana, sve brz dogovor, povoljne cijene, I onda ti pošalju lokaciju u nekom od naših hotela. I dok dođeš tamo, kažu snimi da si ispred i nakon toga, uplati na western union. Provokacije me jednom ali sam se susreo s takvim porukama u zadnje vrijeme pa da vam napišem da znate.
 
Danas otišo kod ove
reko idem nešto izjebat priprcalo mi se.
Otvorila vrata kad ono nije to ta gabriela nego ova
reko jebo ti rajhan podrijetlo. Okrenio se i ošo jednostavno katastrofa.
 
Jel vam se kad desilo da vam je ispo kondom dok ste jebali kurvu?
Meni danas je nisam ni primjetio i ja svršio u nju i to obilno😒
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh