OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kaže simona pušačica da je u Osijeku i da nema svoj prostor i da puši u autima i u klijentovom prostoru, 70 eura
 
ja sam ju ćekao prošle godine nikao uskladi slobodna dan i onda je nije bilo par mjeseci . Bila u Puli, i da su tamo bezobrazni ljudi tkoa mi . pa je nije bilo par mjeseci .. i napokon bingo
Nju nije ni lako ni uhvatit a čujem isto da ni neće sa svakima bit pogleda te kroz prozor ako joj se svidiš pustit če te ako ne neče ti se javit više
 
Nju nije ni lako ni uhvatit a čujem isto da ni neće sa svakima bit pogleda te kroz prozor ako joj se svidiš pustit če te ako ne neče ti se javit više
ne znma za prije ali vjerojatno jer se opekla kada je bila u puli,, kada sam bio sa njom tako mi je prićala , kada je bila tu nedavno..Ako imaš normalnu sliku na wapu, tu te procijeni i ako si kulturan i gospodin kada dođeš .. vrata raja su ti otvorena ;)
 
Nju nije ni lako ni uhvatit a čujem isto da ni neće sa svakima bit pogleda te kroz prozor ako joj se svidiš pustit če te ako ne neče ti se javit više
Samo treba bit dobar s njom i vratit će ti na nezaboravan način 😋. E i da ti zahvalim jučer sam bio sa onom curom od koje si mi dao instagram. Ako ima još netko instagram profile od cura koje se vole jebavat takozvane drolje javite mi putem poruke znam i ja još par takvih pa će mo si podjelit međusobno😀
 
Samo treba bit dobar s njom i vratit će ti na nezaboravan način 😋. E i da ti zahvalim jučer sam bio sa onom curom od koje si mi dao instagram. Ako ima još netko instagram profile od cura koje se vole jebavat takozvane drolje javite mi putem poruke znam i ja još par takvih pa će mo si podjelit međusobno😀
jel bar punoljetna :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh