OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Lega ja s tima imam toliko iskustva da već telepatski znam da je bon
I pogledaj sliku di je mala u bjeloj haljini i slika se s mob. U maski u mobitelu je novčanica
i kad bolje pogledate nije eur već mi se čini kao Ukrainska grivnja a usput mala sigurno ima 17 godina po slikama možda čak i 16 tako tko god da je stavio te slike treba ga poslat u zatvor
 
Ako piše samo pozivi onda nije fejk čim je javljanje na whats app zna se več da je fejk.
Ali to samo pozivi češ nać u Zagrebu nikad u Osijeku 😂
U 95% slucajeva da, EGE ili s agentom pricas ili ona s google prevoditeljom dere na WhatsApp, plavi oglasnik 99,9% fejk za nasu regiju, al ne mora ti biti ni za pozive, uvao sam vec javi se, dog. Dodjes na lokaciju pa kaze posaljem ti uplatnicu bla bla znate sve prevare.
 
To je Brko stalno radio, zajebavao te muljatore. Morat cu i ja pocet
Koliko mi se puta dogodila da su kao rekli pare na ruke dođem kasnije na adresu i pošalje me na benzu da uzmem bon i da ga slikam. Jebo sam im mater 100 puta. Nema šance da kupujem nikakve bonove na bezi pare samo na ruke i to je to
 
Evo da podjelim iskustvo
Cura je bomba brutalno dobar seks sam imo kod nje pušenje je bilo fenomenalno
a cura kad me zajahala bilo je divljački.
Ako se očete zabavit ovih dana toplo bi vam je preporučio
 
I pogledaj sliku di je mala u bjeloj haljini i slika se s mob. U maski u mobitelu je novčanica
i kad bolje pogledate nije eur već mi se čini kao Ukrainska grivnja a usput mala sigurno ima 17 godina po slikama možda čak i 16 tako tko god da je stavio te slike treba ga poslat u zatvor

Sto se toga tice nisam siguran za slike(tj. Ne znam zakon, al nema ni golotinje) , al jebat se moze dok je 15+ sa ponuljetnom osobom.Takav zakon kod nas.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh