OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

I pogledaj sliku di je mala u bjeloj haljini i slika se s mob. U maski u mobitelu je novčanica
i kad bolje pogledate nije eur već mi se čini kao Ukrainska grivnja a usput mala sigurno ima 17 godina po slikama možda čak i 16 tako tko god da je stavio te slike treba ga poslat u zatvor

Sto se toga tice nisam siguran za slike(tj. Ne znam zakon, al nema ni golotinje) , al jebat se moze dok je 15+ sa ponuljetnom osobom.Takav zakon kod nas.
 
Ja sam bio isto mislio da nemožeš imati seksualne odnose sa osobama mlađim od 18 ipak to ono zvući realno. No međutim kad sam bio se družio sa sestrom od prijatelja ona bila zaljubljena u mene a i sviđala mi se. Htio sam ćekat dok napuni 18 sa budem s njom. I bili mi jedan dan u parku sami i ona meni počela rukom prelazit preko kurca a ja ono wtf ne smijemo to. Reko joj kad napuni 18 da že mo onda imat seks. Kaže ona meni da osobe starije od 15 mogu imati seks sa punoljetnim osobama kažem ja njoj aj daj mi dokaz. Kad ona počela po mobitelu tražit i da mi mobitel u ruke. Ja bio pročito i nisam vjerovo. I eto na kraju je izjebo u parku 😂😅
 
Ja sam bio isto mislio da nemožeš imati seksualne odnose sa osobama mlađim od 18 ipak to ono zvući realno. No međutim kad sam bio se družio sa sestrom od prijatelja ona bila zaljubljena u mene a i sviđala mi se. Htio sam ćekat dok napuni 18 sa budem s njom. I bili mi jedan dan u parku sami i ona meni počela rukom prelazit preko kurca a ja ono wtf ne smijemo to. Reko joj kad napuni 18 da že mo onda imat seks. Kaže ona meni da osobe starije od 15 mogu imati seks sa punoljetnim osobama kažem ja njoj aj daj mi dokaz. Kad ona počela po mobitelu tražit i da mi mobitel u ruke. Ja bio pročito i nisam vjerovo. I eto na kraju je izjebo u parku 😂😅
Da,ali procitaj zakon o pedofiliji od pocetka do kraja
 
Sve kurvice sa https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti traze A bon a onda moze na ruke novac! Danas sam se dogovarao sa jednom djevojkom i trazi prvo A bon a onda moze ce mi otvoriti vrata. Zivi u retfali ulica Antuna Kanižića 15 to je odmah do benziske pumpe. Kaze da zivi sama bio sam pred njezinom kucom i nece izaci vac sve dok ne pokazes A bon. Uglavnom sve kurvice traze A BON a onda na svoju pickicu. Druga kurvica iz retfale također...............
Mulja laze.... Prica gluposti...
Puno novaca imala u kuci da joj dosla policija na vrata zato prvo trazi a bon :( :( bajke za djecu ahhahah


To uopce ne vrijedi jebati kada sve traze A bon :(
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh