OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Bio danas, platio 100€ za pola sata.
Nije ona na fotkama, ali nije ni daleko od ovoga. Malo više kila, smeđa duga kosa, prekrasan osmijeh i pjegice posvuda, čak i po dupetu.
Lokacija u mrtvom centru, agencija u pitanju.
Akcija DO JAJA!
Puši bez kondoma, ljubi se bez jezika (barem sa mnom), mijenja poze, uživa prirodno, nije mogla baš toliko usiljeno isforsirat ugođaj.
Nudi tuš i prije i poslije, mobitel koristi samo za mjuzu, a i na koncu, što je meni najbitnije, otvorena za razgovor i zajebanciju, engleski priča sasvim solidno za komunikaciju, a i više od toga ;)
Stigla sinoć u Os, za mene 10/10
 
Bome sam pokrenuo lavinu izgleda s mojim pitanjem.
Ali mene sad muči i jedna druga stvar. Čak i ako je muško pa je imao/la operaciju i sve se to fino sredilo.
Zar nije da možeš to nekako skužiti tijekom odnosa da nije prava pička u pitanju? Mislim prvo mi pada na pamet da se ne može vlažiti kao "normalna" pička bez obzira koliko je to estetski dobro odrađeno.

Ima li neko iskustva da podjeli? Baš me zanima.
Muški imaju adamovu jabučicu na vratu žene nemaju. Pogledaj vrat i znat ćeš jel bio muško il ne
 
Pozz momci ako netko zna curu ženu koja hoće uzet novce i dat picke neka mi šalje kontakt bio bi zahvalan u Vinkovcima znaci
 

Bio danas, platio 100€ za pola sata.
Nije ona na fotkama, ali nije ni daleko od ovoga. Malo više kila, smeđa duga kosa, prekrasan osmijeh i pjegice posvuda, čak i po dupetu.
Lokacija u mrtvom centru, agencija u pitanju.
Akcija DO JAJA!
Puši bez kondoma, ljubi se bez jezika (barem sa mnom), mijenja poze, uživa prirodno, nije mogla baš toliko usiljeno isforsirat ugođaj.
Nudi tuš i prije i poslije, mobitel koristi samo za mjuzu, a i na koncu, što je meni najbitnije, otvorena za razgovor i zajebanciju, engleski priča sasvim solidno za komunikaciju, a i više od toga ;)
Stigla sinoć u Os, za mene 10/10
Bio danas. Boginja. Topla preporuka.
 
Podosta gluposti… Jako je glupo iznositi cinjenice bez pokrica. Zna li se koji je postotak transa (pise li to negdje) ili barem recenzije ili neka statistika ? Osoba koja ima vise odlicnih recenzija na forumu i sad odjednom muško, pa nismo valjda toliko glupi… transica se moze prepoznati, ako nije 1. onda je barem 5.,6. to prepoznao, a ne da jedna osoba zapocne raspravu kako vuče na muško i onda neki nedojebani klinjo napise pa to i je musko …
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh