OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Netko je malo ljubomoran ocito, nema se para, nije se jebalo od 2016. pa se izbacuju frustracije ocito na taj nacin. Evo da i ja ispadnem da su mi platili da je malo izreklamiram pa evo recenzija za Camillu.

Posjetio ju sinoc, sve prethodno napisano o curu nije tocnije moglo biti. Sat vremena 1500kn. Kao prvo, cura za vrijeme sastanka ni jedan pogled na mobitel, na sat, nista. Ne radi preko agencije, nema pritiska nikakvog, na kraju sam ostao sat i 45 minuta s njom. Trudi se maksimalno, pravi GFE cijelo vrijeme, ljubi te po cijelom tijelu, izmedju 2 akcije lezali, ljubili se, mazili, pricali opusteno o svim mogucim temama, cura pricljiva ugodna, zna engleski dosta solidno.
Izgled fantastican, onako schoolgirl type, sva je sitna, ima taj aparatic za zube, ali ne smeta uopce. U akciji sudjeluje, uziva, gleda te u oci, ma savrseno nesto. Poze sta god pozelis, nabija se, hoce i trazi jace, ali ne na nacin da te odradi sto prije, nego cak i nakon sto sam svrsio, ne pusta, nego te privlaci k sebi i oce da nastavis dok i ona ne svrsi.
Ukupni dojam 10/10 bez pretjerivanja, jedine 2 koje su joj i blizu su Rihanna i Viki, ali ovoj na kraju ipak dajem malu prednost.
 
Od sada,kada positim neku curu, recenziju prvo šaljem na obradu/ autorizaciju kod experta:
On je ipak positia jednu shemale pa nam može za jednu curu/ dečka napisati u isto vrijeme dvije recenzije.
 
Vidiš li da čovik trola bez veze. Nisu u mogućnosti dogovoriti druženje pa ajmo pisati samo da nešto pišemo.
Kad netko to napiše tko ima nekoliko napisanih recenzija po posjetama onda ok. Ali ovako.
Daj poklopi se ušima.
Ali i ja imam dojam, da je to bivše muško. To je moj DOJAM bez dokaza. Zato ni meni nije napeta. Ali nikada nebi rekao, DA je muško. :)
 
Ali i ja imam dojam, da je to bivše muško. To je moj DOJAM bez dokaza. Zato ni meni nije napeta. Ali nikada nebi rekao, DA je muško. :)
Ma poštivam osobno mišljenje. 100 ljudi 100 ćudi i to je dobro.
No tvrditi nešto a to nema nikakav dokaz.
To je u ovom slučaju ljubomora.
" Ako ne mogu ja, neće niti drugi"
To je Hrvatski jal.
 
Ajde babe tišina,, šta ste se uzjebali,, pomirite se s činjenicom da ste pojebali muškarca,, pa šta onda, niste pederi ako ste jednom probali,, Ali ako ponovite onda jeste sigurno.....
Onoga ko je tebe ujebao ,trebalo bi zakonom zabraniti. Ali kako kažu: "Svašta pička rodi, vojska primi i vlak povuče"
 
Ajde babe tišina,, šta ste se uzjebali,, pomirite se s činjenicom da ste pojebali muškarca,, pa šta onda, niste pederi ako ste jednom probali,, Ali ako ponovite onda jeste sigurno.....
Hahaahahha prijatelju, kad si zadnji put u nesto toplo umocio? Cinis se vrlo ogorcen i ljubomoran sto netko ima para za platit jebeno dobru curu, dok ga ti drkas kod kuce i nadas se da ce se na oglasniku pojavit neka sto kosta 200 kuna jer si jedino toliko mozes odvojit od dzeparca.
 
Njinju njanja,, hahhaha,, bratkoooo JEBAO SI MUŠKO,, znam da te to sad jebe i da nećeš moći spavati ali to je jednostavno tako........pazi drugi puta....
Toliko sam u bedu što paćenik kao ti, čita recenzije drugih i roni suze u četri reda, pa sam dogovorio 1 h sa jednom curom. To je za tebe nedosanjani san. Ne voli te majka a nemaš para da ga barem na 30 min udomiš u toplo i da se barem te 2-3 minute osjećaš dobro. Živo ti nama 100 godina.
Pamet uglavu, kitu u desnicu i onaniraj
 
Toliko sam u bedu što paćenik kao ti, čita recenzije drugih i roni suze u četri reda, pa sam dogovorio 1 h sa jednom curom. To je za tebe nedosanjani san. Ne voli te majka a nemaš para da ga barem na 30 min udomiš u toplo i da se barem te 2-3 minute osjećaš dobro. Živo ti nama 100 godina.
Pamet uglavu, kitu u desnicu i onaniraj
JEBAO SI MUŠKO,, NEĆEŠ JOŠ DUGO MOJ DRUŠKO
 
Bome sam pokrenuo lavinu izgleda s mojim pitanjem.
Ali mene sad muči i jedna druga stvar. Čak i ako je muško pa je imao/la operaciju i sve se to fino sredilo.
Zar nije da možeš to nekako skužiti tijekom odnosa da nije prava pička u pitanju? Mislim prvo mi pada na pamet da se ne može vlažiti kao "normalna" pička bez obzira koliko je to estetski dobro odrađeno.

Ima li neko iskustva da podjeli? Baš me zanima.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh