OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

476niko ti ima iskustva pa neka ti on kaže, mada je on taj koji se "vlaži" u ovom slučaju,
I da koji kurac te to baš zanima??
Nebi ga valjda i ti išao jebati??
 
Bome sam pokrenuo lavinu izgleda s mojim pitanjem.
Ali mene sad muči i jedna druga stvar. Čak i ako je muško pa je imao/la operaciju i sve se to fino sredilo.
Zar nije da možeš to nekako skužiti tijekom odnosa da nije prava pička u pitanju? Mislim prvo mi pada na pamet da se ne može vlažiti kao "normalna" pička bez obzira koliko je to estetski dobro odrađeno.

Ima li neko iskustva da podjeli? Baš me zanima.
Ma ova budala nema pojma sta prica, naravno da bi se primjetilo i kod lizanja i svega
A sto je najboljey cura uzivo izgleda jos puno bolje nego na slikama, ja bio bas ugodno iznenadjen
 
476niko ti ima iskustva pa neka ti on kaže, mada je on taj koji se "vlaži" u ovom slučaju,
I da koji kurac te to baš zanima??
Nebi ga valjda i ti išao jebati??
Zašto si ti nabrijan na sve?
Pitao sam samo iz znatiželje i zato jer mi je palo na pamet to da čak i ako je odrađena operacija postoji li način da se to otkrije. Ništa više od toga.
 
Mi Slavonci bi za vas jebače transića rekli samo sikirom u čelo,, šteta metka ispaljenog...I da ponovimo još jednom:
JEBAO SI MUŠKOOOOOO
 
Mi Slavonci bi za vas jebače transića rekli samo sikirom u čelo,, šteta metka ispaljenog...I da ponovimo još jednom:
JEBAO SI MUŠKOOOOOO
Nije bolest sve što boli. Kaži tvojoj debilnoj mami da ti napravi večeru i neka večeras pojača dozu barem 2-3 komada plavih tabletica za smirenje. Sutra je novi dan a ti ćeš i dalje biti mali ušljivac koji je izgmizao ispod kamena, uspio se dovući do komp/ moba, istresti svoje frustracije na Forum i ponovno se zavući u svoj brlog.
 
Bratko slušaj me ovako, neću se više sa tipkat sa jebačem transića, ti si jedini ovdje koji je frustriran spoznajom kog si pojebao i polizao, aj ćao...i da večera mi je već pripremljena, imam svinjski file za večeru ilitiga lungić,, hahhaha i kurvu ispod deke hahhaha.....JEBAOOOO SI MUŠKOOO
 
Bratko slušaj me ovako, neću se više sa tipkat sa jebačem transića, ti si jedini ovdje koji je frustriran spoznajom kog si pojebao i polizao, aj ćao...i da večera mi je već pripremljena, imam svinjski file za večeru ilitiga lungić,, hahhaha i kurvu ispod deke hahhaha.....JEBAOOOO SI MUŠKOOO
Nek si ti nama sit i zadovoljan. Kurvu možeš samo sanjati. A o jebanju i lizanju možeš samo na forumu čitati. Ostaj nam zdravo i pati nam puno. Mi drugi će mo jebati za tebe.
Svi jedemo sarmu, neko kupus neko meso. A ti jedeš govna mada je burek 15 kuna
 
Nek si ti nama sit i zadovoljan. Kurvu možeš samo sanjati. A o jebanju i lizanju možeš samo na forumu čitati. Ostaj nam zdravo i pati nam puno. Mi drugi će mo jebati za tebe.
Svi jedemo sarmu, neko kupus neko meso. A ti jedeš govna mada je burek 15 kuna
Pored toliko pički ti baš moraš muško jebat i lizat, to je zato što si obična pederčina sad mi je sve jasno...
 
Vidiš li da čovik trola bez veze. Nisu u mogućnosti dogovoriti druženje pa ajmo pisati samo da nešto pišemo.
Kad netko to napiše tko ima nekoliko napisanih recenzija po posjetama onda ok. Ali ovako.
Daj poklopi se ušima.
Ja mislim ali to je samo moj osobni dojam...da bi to mogao biti isti onaj debeli koju ju je pokusao pokrasti pa mu propala sema
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh