OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Kazu za ovu da se nalazi na adresi 53 Sjenjak...

Na kraju vas sigurno doceka ona crna kod koje sam bio u Kalnickoj.

Mozda odem i vidim, ako je to slucaj da se odmah okrenem jer usluga je nikakva bila.
Druga je na toj adresi. Niđe veze. Bio. Loše
 
400€ za ženu debelo preko 40god...
Iako, recenzije su joj super ali nekako mi to nema smisla. Sumnjam da ce imati publiku kod nas.
 
Cijena sitnica. Nek jebe sama sebe. A. Ostatak ekipe za te pare pomalo ga našamarati i ko Bog. Cijena ko da prodajemo plin u ini.
 
Ukrajinke, osim što su fake fotke, ugovaraju i preklapajuće termine tako da je dobra šansa da vas u ugovoren termin pošalju u šetnju po kvartu
 
Pitanjce. Komuniciram s curama koje su na EGE s pravog broja i pravog moba,zanima me može li doći do kakvog problema što se tiće toga?
 
Eto, jedna domaca uskoro stize u Osijek :D


Koga zanima, mene sigurno ne...
Ljudi moji nebih da dođem prašinu ali ovo sve postaje nenormalno ovu Bonnie odradio u ZG prije par godina 600 kn 1 sat pogledaj sad na ege 3000 kn nevjerojatno pa da joj je zlatna
 
Ljudi moji nebih da dođem prašinu ali ovo sve postaje nenormalno ovu Bonnie odradio u ZG prije par godina 600 kn 1 sat pogledaj sad na ege 3000 kn nevjerojatno pa da joj je zlatna
Vjerovatno je kvalitetno radila, povecanje potraznje rezultira povecanjem cijene. Pokušao sam prošle godine kod nje dogovorit ali nisam dobio nikakav odgovor. Tad je primala samo +35 a ja sam dosta mlađi. Obrisala je profil. Možeš reći kako je bilo tad kad si bio kod nje?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh