OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Bio kod nje danas...relativno oak dogovor no dogovor je sa agentom. Malo soustio cijenu i uzeo sat. Strossa je lokacija. Malo te drzi pred zgradom cekas jedno 5 minuta i to je ok. E sada ona. Slike normalno photoshopirane ali ne previse. Doceka te ona. Jako zgodna i slatka u faci. Tusiranje i akcija. Jedini minusi su lose sise i jakoooo los engleski. No posto ne patim za sisama briga me. Ja sam fetisista pa volim te male zgodne tinejderice ajmo reci (ima mislim 21 godinu), cura je niska, mozda 45 kila ali dupe vrhunsko. Izuzev objesenih i malih sisa sve ostalo je super. Lice, usta, dupe. E sada akcija...jedno od boljih pusenja ikad...bas ga fino obradi. Ona dobro raspolozena i za pricu i cijelo vrijeme nasmijana. Poucen iskustvom nisam dao reverse kaubojku da ne ispucam porerano. Sex isto odlican...5-6 poza sve skupa, iako sitna moze se fino nabijati i to joj isto dobro ide. Sve u svemu sat vremena, 2 pucnja, bilo odlicno. Da nema tih sisa i loseg ili nikakvog engleskog bilo bi 8/10....ovako dajem 7.
 

Kazu za ovu da se nalazi na adresi 53 Sjenjak...

Na kraju vas sigurno doceka ona crna kod koje sam bio u Kalnickoj.

Mozda odem i vidim, ako je to slucaj da se odmah okrenem jer usluga je nikakva bila.
 

Ljudi, ovu sam moljakao da dodje u Osijek prije nekih mjesec dana i tu je!!

Idemooooooo🙌

Dogovorio sam se za veceras u 21h 🔥🔥🔥
 
Update: Morat cu odgoditi kod Annie za sutra, nesto neplanirano se dogodilo 😞

Uglavnom 1500kn sat, sad sam bio na video pozivu s njim …wow 😍

Mala grmi…⚡

Sutra ide recenzija!!!

P.S. Danas ima vjerojatno slobodan termin posto ja ipak necu ici danas ali trazi video poziv.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh