OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ljudi moji jel neko bio s ovom

Kako izgleda da lije malo mršavija uživo i jel lići na šta?
 

Dogovorio 30min 100eura, došao tamo nije bila ta djevojka i kaže 20min, pokazem joj poruke kaže to je agencija dogovorila ja radim 100e 20minuta, okrenuo sam se i otišao, zvali su me nazad na whatsapp da dodem za 30min ali sam odbio i tražio 45 posto su me sjebali , odbili su to i tu sam ih pozdravio samo
Svaka čast. Tako i treba. I ja sam se okretao. Pa zovu Nazad. Onda može svakako. E reko sad nikako
 

Dogovorio 30min 100eura, došao tamo nije bila ta djevojka i kaže 20min, pokazem joj poruke kaže to je agencija dogovorila ja radim 100e 20minuta, okrenuo sam se i otišao, zvali su me nazad na whatsapp da dodem za 30min ali sam odbio i tražio 45 posto su me sjebali , odbili su to i tu sam ih pozdravio samo
Da li si bio na adresi Kalnicka 38, tamo sam bio i ja jucer. Mozda je Kristina bila a mozda ona kod koje sam ja bio jucer. Ja sam bio kod Ruskinje, tamnije puti(vidi se da ide u solarij), tamnosmedja kosa.
 
Ona tamnija sto je bila u Kalnickoj, sad je na Sjenjaku.

Pitao sam agenciju da li je ista ta tamo kod koje sam bio prije par dana i poslali su mi PRAVU njenu sliku, to je ona.

Jako dobro izgleda ali uslugom nisam bio zadovoljan nikako.

Ako nekoga zanima kako izgleda/njena stvarna slika...moze mi se javiti porukom.

Jer ovo na EGE stavljaju fake slike sve.
 
Ona tamnija sto je bila u Kalnickoj, sad je na Sjenjaku.

Pitao sam agenciju da li je ista ta tamo kod koje sam bio prije par dana i poslali su mi PRAVU njenu sliku, to je ona.

Jako dobro izgleda ali uslugom nisam bio zadovoljan nikako.

Ako nekoga zanima kako izgleda/njena stvarna slika...moze mi se javiti porukom.

Jer ovo na EGE stavljaju fake slike sve.
Pošalji meni sliku i broj i kak se zove
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh