OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kako to znas? Gledas EGE pa se javis curi koja ti se svida i zoves ju u Osijek? Sorry ako sam preznatizeljan :)
Slucajno sam gledao Split sinoc i odlucio sam joj poslati poruku kao:"Da li planiras doci u Osijek u skorije vrijeme. Potrebne su nam cure kao sto si ti, svidjaju mi se tvoje slike"

Stize odgovor ubrzo da je za tjedan dana u Osijeku.

Danas mi je potvrdila da ce od sljedece nedjelje biti tu.
 

Bio sam kod Eva-e iz Agency Sweet Girls agencije, tek je stigla u Osijek i nije se stigla jos ni raspakirati.

Uglavnom ta cura ce vas docekati i ona je jedina koja je u Osijeku.

Jako dobra u faci, napumpane usne, grudi prirodne(nisu prevelike, neka srednja velicina...taman).

Dobro prica Engleski, usluga jako dobra/dosta se trudila, pusenje i seks jako dobro.

Nakon prve runde mazenje i masaza mozda i najbolja koju sam dobio na EGE-u.

Druge runda duze pusenje, doggy...stenje/uzivi se bas i ja se sjetim kako bi bilo dobro svrsiti na tu facu sto nikad nisam trazio ni od jedne.

Kazem ja njoj da imam jos 50e i da li bi mogao svrsiti na facu, kaze da ali samo da izbjegavam oci.

Stao sam pored kreveta dok je mi je ona klececi pusila i gledala me u oci, e sad vas moram razocarati...

Trudio sam se ja, trudila se ona maksimalno ali nikako nisam mogao svrsiti drugi put.

Eto bar sam ustedio 50e :D

Ukupna ocjena je 7/10 jer za nesto vise od toga je potrebno jako dobro tijelo.

Nema lose tijelo ali nema vrhunsko tijelo, ima tako 177cm i kilaza je tu 70-ak kg kako pise.

Znaci nije niska i mrsava, ima visinu i obline ali nikako nije debela...niti blizu.

Preporuka? Da, za otici jednom necete pozaliti.

Ostaje nekih 5 dana u Osijeku.
 

Zaletit cu se u ovo pa kako bude
 

Ova Kristina kod koje sam bio prosli mjesec je opet u Osijeku. Previse je mrsava za moj ukus i nije ta koja je na slikama.

Moja recenzija za nju:
 
Vjerojatno nije ta koja je bila prije par tjedana jer ovaj oglas "Kristina" koriste već preko godinu dana za tko zna koliko različitih cura (čak mislim da je u početku zbilja bila prava Kristina).
 

Pojavila se opet ova Viki, jedno vrijeme bila na pauzi.

Bar da ona dodje opet u Osijek...
 
Uuuu Viki, mala je meni savrsenstvo, 3 put sam bio s njom. Jedina stvar koja mi smeta kod nje sto se ne da lizat, a takav dobar picic ima.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh