OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

ajde onda molim te pokazi mi šta mogu dobit u Osijeku bolje? Jako me zanima bas , ako ima bolje potegnut ću u Osijek bez beda.
A ovo šta ti pričaš za Mađarsku, vi očito ljudi niste bas u ovom poslu i jebete tkozna šta pa tako niste upućeni nit u Mađarsku previše, pola ih ima sidu. oprosti al ovo sto ja vidim tamo je ko i na plavom oglasniku i ne ne potrošiš malo vise, potrošiš puno vise. Moraš valjda jesti i piti,cestarine,gorivo,osim ako misliš da ideš na zrak.
Šta onda neidete i ne pisete recenzije ne kužim 😂 nijedna recenzija u ovoj rubrici
Da se nadovezem na temu Bio sam neki dan u mađarskoj i potrosio sam goriva za 100 kn bio kod cure 2 h za 600 kuna ili ti 30 000 forinti, tuširanje prije i poslje 3 x odnosa a u među vremenu dok se mal odmoris ona ti masira leđa i sve ostalo. Cura imala 28 god i higijena na novou za te pare u osjeku nemozes dobit ni obicnu masazu.
Moja ocjena 5/5
 
Da se nadovezem na temu Bio sam neki dan u mađarskoj i potrosio sam goriva za 100 kn bio kod cure 2 h za 600 kuna ili ti 30 000 forinti, tuširanje prije i poslje 3 x odnosa a u među vremenu dok se mal odmoris ona ti masira leđa i sve ostalo. Cura imala 28 god i higijena na novou za te pare u osjeku nemozes dobit ni obicnu masazu.
Moja ocjena 5/5
Pusti lika vidis da prica iz dupeta, cim je napisao da pola ima sidu orevrnio sam se od smijeha, cijene su ok, ljubazne cure i nisu skupe, jbg velika je tam konkurencija, nece moci nabit cijene ko ovdje ..
 
Pusti lika vidis da prica iz dupeta, cim je napisao da pola ima sidu orevrnio sam se od smijeha, cijene su ok, ljubazne cure i nisu skupe, jbg velika je tam konkurencija, nece moci nabit cijene ko ovdje ..
to su ti već pisali brdo recenzija u drugim temama i iskustva pa si malo potrazi :)
ništa ja ne pričam iz dupeta i ne razmišljam kurcem, pozz ;)
 
Jel probao tko
"... u slučaju da se nejavim može i poruka putem whatsappa.(SMS ne)."

Zoveš kolko imaš volje i vremena ali nikad neće ni odzvonit, nego je nedostupna non stop. E onda pošalješ poruku koju će kad tad (čitaj; vrlo brzo) dobit i pročitat i odgovorit ti da pošalješ bon.
Bolidi usrani.
 
Jebali ih bonovi. I pandemija.
Čuo sam da je doslovno do prije 2,3 godine situacija bila povoljna u Osijeku i okolici.
Ništa spektakularno i akcija u svakoj ulici, ali nisi morao ovoliko rudarit i čekat da se neka pojavi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh