Nera

OnajNiki

New member
nisam nigdje vidio da je itko reko nesto o njoj, po izgledu mi 'too good to be true' zvoncici lupaju al me svejedno zanima
 
Neka baba se javlja, ne ide mi glas uz fotku i prekine liniju kad se raspituješ, zvuči mi fejk sve to.
 
Sjecam se ovog modela sa slike iz femjoya/metarta, tamo je imala masu galerija tako da nije ona sigurno
Uz to provuces sad bilo koju sliku kroz neke AI trackere kojih je sve vise ili preko googla Search by picture i odmah vidis na cemu si
 
Meni je Nera super. Mlada, lijepa cura, sređena, zabavna i dobro se ševi. Imas osjecaj da ti zaista zeli ugoditi, pocevsi od stvaranja opustene atmosfere nadalje. Moja topla preporuka.
 
glatko mlado mekano tijelo - nije njena fotka na slikama ali je vrlo slična
trudi se da svrsis - ima nešto u njoj u što se lako mozeš zaljubit - mozda i ono njezino r -
ona je jedna od rijetkih kojoj sam macu lizo orije sexa - jer mi je sva ko bonbona
ona crvena kosa - čudno

mislim da je pomalo nepouzdana u javljanju i drzanju termina - ona kaze da je to njezin glas na javljanju na mobitel ak joj ne vjerujem

ako ima dodatnih pitanja . tu sam
 
glatko mlado mekano tijelo - nije njena fotka na slikama ali je vrlo slična
trudi se da svrsis - ima nešto u njoj u što se lako mozeš zaljubit - mozda i ono njezino r -
ona je jedna od rijetkih kojoj sam macu lizo orije sexa - jer mi je sva ko bonbona
ona crvena kosa - čudno

mislim da je pomalo nepouzdana u javljanju i drzanju termina - ona kaze da je to njezin glas na javljanju na mobitel ak joj ne vjerujem

ako ima dodatnih pitanja . tu sam
Potvrđujem sve pozitivno napisano,
Ali i cekanje pred ulazom u zgradu koje mi bas nije bilo ugodno jer su tamo zgrade natiskane, a imas osjecaj da te svi gledaju i znaju kam ides.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh