Najjeftinija masaža

A možda, ako joj fali love, možda primi i kojeg "novoga"...meni je rekla da ima samo "stare klijente"...
 
Meni je fascinantno da vi trazite kontakt iako ona prima samo staru klijentelu😂
Nije to kod njih pravilo, prvo im je da dođu do kunica, bio to stalni ili neki novi uljeti. Samo kaj stalni imaju prednost.
Evo ona bakica kaj puši u autu isto samo stalne uzima već duže vrijeme, ja joj se javio, par porukica i dogovor je pao, a prvi put mi bilo, i kresnuo je odma nakon pušenja... Bio je visoki datum :)
 
Nije to kod njih pravilo, prvo im je da dođu do kunica, bio to stalni ili neki novi uljeti. Samo kaj stalni imaju prednost.
Evo ona bakica kaj puši u autu isto samo stalne uzima već duže vrijeme, ja joj se javio, par porukica i dogovor je pao, a prvi put mi bilo, i kresnuo je odma nakon pušenja... Bio je visoki datum :)
Bio sam i ja s njom jednom, ali marica mi iskreno bolje odradi posao
 
Zna neko koja je tu jeftina , nmvz ak je losa
Tek sam sad skužio ovu temu. Dosadno mi. Ali naravno da sam ekipa iz Dubrave može ovakvu temu pokrenut. Rupa je rupa, sam da je jeftino, usluga i izgled nebitni i po mogućnosti da je u Dubravi i da se još može i cjenkat. Nadam se da si sretan. Dubravu bih odvojio od ostatka Zagreba taj kvart i ti ljudi su sramota.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh